Цветочница• 30 сентября в 23:35

Погода в Греції

Дівчата, виник форс-мажор з відпусткою. Тепер шукаємо родиною куди поїхати з 6.10. Може хтось зараз перебуває чи проживає в Греції, підкажіть, якщо зупинитися десь на Халкідіки - як погода. Покупатися вже не вийде. Може десь погуляти, місцевий транспорт дуже дорого? Накрилася машина, зремонтувати не встигнемо до відпустку. Мали їхати своїм авто по Європі - Румунія, Угорщина, Хорватія щось таке. Зараз залишилися без транспорту і бюджет дуже економ, планували апартаменти готувати самим, щось взяти з дому. Може щось порадите
Кукусикиииииии• 01 октября в 01:42
я в Греции живу , похолодало уже , вечера еще холодней , гулять комфортно но не купаться
автор Цветочница • 01 октября в 11:25
Дякую