Кофе в лобби• 30 сентября 2025
Якщо не лікувати РДУГ в дитинстві
Які прогнози, що людина буде успішною а дорослому житті?
(РДУГ проявляється неуважністю)
Най хоч раз• 30 сентября 2025
не буде, до рдуг додається окр, потім постійна тривожність + депресія через невиконані завдання робочі, потім прокрастинація, а потім це життя між диваном і аптекою
Місячне Сяйво• 30 сентября 2025
Ответ дляНай хоч раз
Может, у меня с детства недиагностированный сдвг. Думаю.
Танго утрьох• 30 сентября 2025
Да нет никаких гарантий, что лечение поможет. Тем более какое лечение?
Кофе в лобби
• 30 сентября 2025
Ответ дляТанго утрьох
Заняття з нейропсихологом, концерта
MacOS-ница• 30 сентября 2025
Оскільки все більше нейровідмінних дітей, то за ними майбутнє.
Невже всі тоді будуть займатись з нейропсихологами ро замовчуванню?
Кофе в лобби
• 30 сентября 2025
Ответ дляMacOS-ница
В школах зараз багато таких дітей? Моя дитина ходить на підготовку до школи то неуважна тільки вона
вкрации• 01 октября 2025
На Успішність не впливає є рдуг чи ні. Мені здається лбди з РДУГ більшого досягають.
вкрации• 01 октября 2025
Ответ дляКофе в лобби
Так, дуже багато
Доктор Варвар• 01 октября 2025
Ответ дляНай хоч раз
Как раз тревожники с рдуг вообще не связаны
Не кую, не мелю• 01 октября 2025
Як мама такої дитини можу порадити одне - прийняти і любити свою дитину, не порівнювати з іншими. А ви порівнюєте!
Прийняти, що відмінницею не буде, вчитися будете допомагати. Добре знайти якийсь хист, хай вчить, що подобається, щоб потім отримала якусь професію.
Кофе в лобби
• 01 октября 2025
Ответ дляНе кую, не мелю
Порівнюю і саме гірше це те, що вдома ми всі подібні заняття робимо, а на підготовці до школи все забувається. Вчитель постійно скаржитися на поведінку
Дуболом• 01 октября 2025
Ответ дляКофе в лобби
Чому?
Не научены концентрировать внимание, проявлять эмпатию, тормозить когда надо. Да много чего. То что у других срабатывает по мере развития, сдвгшек нужно обучать. Долго. Много раз. Не всегда эффективно. Но надо
Квітка Миру• 01 октября 2025
Ответ дляКофе в лобби
Беріть довідку і в школі дадуть дитині асистента, який буде допомагати. Так будуть кращі знання, навчиться всьому, що треба. Все буде добре.
Кофе в лобби
• 01 октября 2025
Ответ дляКвітка Миру
Може я думаю чи заспокоюю що це вік. Дитині 5 років
Свекруховна• 01 октября 2025
Ответ дляКофе в лобби
оставили б до школы ребенка в покое. читать, писать научили и все
Кофе в лобби
• 01 октября 2025
Ответ дляСвекруховна
Дитина в садочок не ходить. Там хоч якийсь колектив на заняттях
Латексне альтер ЕГО• 01 октября 2025
Ответ дляНай хоч раз
Какой немыслимый бред.
А Я Самая Самая• 01 октября 2025
Вам поставил психиатр этот диагноз или вы сами придумали? Что-то по вашим словам кажется, что сами придумали
Оченьценная• 01 октября 2025
Я знаю, в мене начальник з РДУГ, Head of Marketing. Займається тим, що йому подобається - маркетингом (має освіту юриста, бо батьки наполягали).
Успішна людина, працює на двох-трьох роботах одночасно, займається трохи репетиторством з англ (знає мову на С+). Важко зосередитися, але дуже продуктивний, при тому що це хвилями в нього - то нічого, то різко і всього дуже багато робить) Але ми з дівчатами (нас в нього троє підлеглих) вже звикли. Як людина - дуже хороша і емпатична, хоча, ймовірно, це наслідки психотерапії.
Так що все можливе, життя це доводить.
Трільчиха• 01 октября 2025
Ответ дляНай хоч раз
Та какая тревожность и депрессия?!
Не сделал задания и ладно. Никто не парится вообще :))) просто не сделанное задание переносим в список на следующий день :)) вам показать эти списки «не сделанного»? :))
Бджолина королева• 01 октября 2025
У меня рдуг с детства, не знаю с ним связано или нет, но не усваивается вообще никакая информация, мне вообще не даются никакие науки, всё что услышала - сразу вылетает, а иногда даже слушать очент сложно, теряется внимание и могу перечитывать страницу несколько раз или видео перематывать назад, просто улетаю и ничего не слышу
Василина Семеніч• 01 октября 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Вы с чего решили так? Это не правда. По коморбидности СДВГ в 40-50% сопровождается ОКР, овр , тревожно фобическим, и ТД.
Василина Семеніч• 01 октября 2025
Ответ дляОченьценная
Так що все можливе, життя це доводить.
Нет это не классика СДВГ. Это коморбидность с манией/ гипоманией.
Я не в теме• 01 октября 2025
Диагноз СДВГ не исключает никаких других качеств, которые приводят к успешности. Главное найти такую занятость где либо у человека будет призвание (т.е. гиперфокус включаться), либо не будет зацикленности на рутине, дисциплине и требования к вниманию как основного.
Я не в теме• 01 октября 2025
Ответ дляВасилина Семеніч
Вообще-то это типично для СДВГ работать волнами.
Василина Семеніч• 01 октября 2025
Ответ дляЯ не в теме
Нет