Ноунэйм• Изменено 01 октября 2025

Стригти дитину в рочок?

Дитині в грудні рочок. Бабуся говорить, що потрібно стригти налисо і тоді волосся буде густіше рости. Я не хочу цього робити. Стригли ви дитину в рочок?
Неправдиша• 01 октября 2025
Не робіть, бо толку від тогу ні разу не бачила.це ваша дитини і тільки ви можете приймати такі рішення
Снідаю авокадо• 01 октября 2025
Не буде воно густіше. І стригти у вас нема чого.
Я стригла дочку з 8 місяців, бо патли в очі лізли. Сина десь після року.
Невидимка• 01 октября 2025
Ви в школу ходили?
Надежда-8877• 01 октября 2025
Ні. Оці тифозні хлопчики, то ужас
Карапулька• 01 октября 2025
Так,стригли,волосся стало густіше і росло рівномірно,а не тут довше,там коротше,тут більше,там менше.
Снідаю авокадо• 01 октября 2025
Ответ дляНевидимка
Ви в школу ходили?
Навіщо, якщо є бабуся?
Кому там слова не давали• 01 октября 2025
Дурою була, стригла. В мене ще й дівчинка. Не треба - воно не дає абсолютно нічого
Стигла полуниця• 01 октября 2025
Нет не стригла. У ребёнка хорошие густые волосы.
Кили и Манджаро• 01 октября 2025
Мене не стригли, волосся густе. Все залежить від генетики
ЯкаКраля• 01 октября 2025
Стригла, но не налысо. И не потому что хотела просто постричь. Волосы были достаточно длинные и мешали. У вас судя по фото стричь нечего. Так в чем вопрос тогда?
ЛЮБА• 01 октября 2025
Нет ,зачем?вы думаете что стрижка на лысо как то повлияет на генетику )))
Невидимка• 01 октября 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Навіщо, якщо є бабуся?
Шкода, що не існує екзамену на загальний розвиток перед ти як заводити дітей. Щось на кшталт водійських прав
Сама собі лікар• 01 октября 2025
Какая милая причесочка 🥰
Весела моль• 01 октября 2025
Бред какой. Ну сами подумайте, с чего им лучше расти? Не стригла
Начальник Анонимов• 01 октября 2025
Вы родитель, вам и решать. При чем тут забобоны бабуси? 2025 год.
Брюльтик• 01 октября 2025
Є традиція/прикмета/забобон до року не стригти, а у рік підстригти. Я, щоб в очі не лізло стригла донечці чілку з 8-9 місяців. У рік на святкуванні зрізали маленьку пасму і поклали у мішечок. І бабусі щасливі і дитина не стресує.
Снідаю авокадо• 01 октября 2025
Ответ дляНевидимка
Якщо чесно, то було б прикольно. Наприклад, без цього іспиту не видавали б виплати .
Пургену мне• 01 октября 2025
ни к чему это, у вас и стричь нечего
Дюйм оф о4ка• 01 октября 2025
Не стригла, ви б бачили яке шикарне волосся у доньки. Свекрусі завжди казала, подивіться на своїх стрижених доньок з трьома волосинами і відчепіться від мене)
Не будь КакСвета• 01 октября 2025
Ответ дляКому там слова не давали
ще й як дає. у нас племінниця була лиса як коліно, навіть кумам не було чого підстригати. потім її машинкою постригли і зараз в 4 роки коси майже по пояс
автор Ноунэйм • 01 октября 2025
А ще бабуся говорить не давати рибу, поки не заговорить😒
Невидимка• 01 октября 2025
Ответ дляНоунэйм
Риба заговорить?
Смажена полуничка• 01 октября 2025
Це чия дитина? Якщо ваша, то ви робите, або не робите те, що вважаєте за потрібне! Моя вам порада, від початку не давайте іншим лізти в виховання вашої дитини і взагалі в сім´ю з непрошеними порадами
Снідаю авокадо• 01 октября 2025
Ответ дляНоунэйм
Прикольно. З вашої теми можна фольклор збирати!
автор Ноунэйм • 01 октября 2025
Ответ дляНевидимка
Риба заговорить?
Малюк
ЯкаКраля• 01 октября 2025
Ответ дляНоунэйм
Сколько вам лет? Мне кажется вы не готовы к материнству.
ЛЮБА• 01 октября 2025
Ответ дляНоунэйм
А курицу нельзя бо кукарекать начнет, говядину мычать будет и так далее по списку ?
IQ 80• 01 октября 2025
Волосся це генетика в першу чергу,ніяк не стосується якості в майбутньому,тому висновок очевидний
Снідаю авокадо• 01 октября 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
Вони б були і без цієї стрижки машинкою.
Кофр для ноги• 01 октября 2025
Ответ дляIQ 80
100%