Гореотума• 01 октября в 13:17

Ускладнення чи температурний хвіст?

Підліток 12 років перехворів на ковід,вже одужав,залишилось незначне закладення в носі.Через тиждень знову температура нежить і кашель.Можливо після фізкультури просквозило.
Температура 37,7 була два дні,на третій 37,3 ,четвертий і п´ятий 37,2-37,1 ...чи може це бути температурний хвіст,чи це ускладнення що температура не стабілізується.
Нежить лікує назонексом і гіпертонічним хьюмером,від кашлю багато п´є води теплої .
До лікаря через тиждень вдалося лише записатись.Чи може гайморит давати так температуру?вже всього собі надумала..(((
Элька-Карамелька• 01 октября в 13:22
Гайморит може.
Брюлик в стразах• 01 октября в 13:25
Які симптоми ковіду взагалі? В малої вночі піднялась температу і видно на цьлму фоні вона вирвала. Каше шо трохи горло болить чи дере і заразз ось 37.1, вночі збилась геть.
автор Гореотума • 01 октября в 13:29
Ответ дляБрюлик в стразах
У дорослих температура 37,4- 37,7
У дитини була 38,3 ,сухий кашель і сильне закладення в носі.(Рота теж була однократна за день до температури)
Сіґеле-міґеле• 01 октября в 13:31
Это точно никакой не хвост, это или осложнения, или заражение ещё какой то инфекцией, я бы уже давала Аугментин
автор Гореотума • 01 октября в 13:40
Ответ дляСіґеле-міґеле
У чоловіка немає ніяких симптом,але після ковіду температура 37 -37,1 ,вже більше 2 тижнів,хворіли ми в один період.В мене вже все в нормі,малий або підхватив новий вірус,або протягло(
Пацелуйнитуда• 01 октября в 13:41
Ну просто цей штам скдадний, не треба було на фіз-ру одразу як перехворів.... Скоріше це ускладнення у вас.
автор Гореотума • 01 октября в 13:42
Ответ дляПацелуйнитуда
В нас не дають звільнення лікарі,кажуть нехай бігає,повикашлює шо осталось((
От і добігався
Ищу Аленя• 01 октября в 13:42
Він не одужав. Це досі вірус триває і буде ще довго. Кілька місяців.
автор Гореотума • 01 октября в 13:43
Ответ дляИщу Аленя
Жесть,воно хвилеобразно якось,я так розумію...
А антибіотиком лікувались?
Ищу Аленя• 01 октября в 13:45
Ответ дляГореотума
А антибіотиком лікувались?
Це давно так. Такий патерн хвороб року з 2020. Смішно, коли пишуть, в вересні хворів і в вересні одужав. Так воно вже не працює. Вірус дуже лютий.
В мене знайома зараз вже 10 добу (!) з активною фазою вірусу. Такого не було раніше.
Пацелуйнитуда• 01 октября в 13:46
Ответ дляГореотума
От і добігався
Дурдом якийсь. Я ще такого не чула..... А якщо дитині ГРВІ вплинула на серце? А зараз так часто буває -діти слабкіші, віруси агресивніші. Чи мало було випадків, коли дитина помирала на фіз-рі? Зовсім вже здуріли з тією школою.
Ищу Аленя• 01 октября в 13:47
Ответ дляГореотума
А антибіотиком лікувались?
Вітаміни, питний режим, не напружуватись, провітрювання. Нічого нового. Але без зайвих навантажень.
А що таке?• 01 октября в 14:56
Ответ дляБрюлик в стразах
зараз ходить ентеровірус. подивіться уважно горло
Брюлик в стразах• 01 октября в 14:59
Ответ дляА що таке?
От дивилась, не бачу нічого. Може ще зʼявиться