Люблю порядок• 01 октября в 13:39
Заселилися у будинок в якому ніхто не жив з 14 року
Дівчата, ми нещодавно евакуювались з Дніпропетровської обл., нам допомогли знайти будинок, вірніше дачу, але в ній ніхто не жив з 14 року. Коли ми сюди приїхали ми були шоковані, ви навіть не можете уявити в якому стані був будинок, ми прибирали в ньому 4 дні. Але це не найгірше, тут не працює система опалення. Будинок весь в тріщинах, вже зараз тут дуже холодно, я не уявляю як нам тут зимувати. Який може бути найдешевший спосіб обігріти цей будинок? Можливо є організації, які можуть допомогти з цим питанням? Куди можна звернутися за допомогою?
Зоя Жорівна• 01 октября в 13:48
Ответ дляЛюблю порядок
Батареї ржаві, протікають, котел не працює. Незнаю як називається, можу сфотографувати
Він на газу ?
Люблю порядок
• 01 октября в 13:50
Ответ дляSo_so
Вам надо супер теплое новое одеяло? Без проблем могу отправить НП.
Якщо ви не жартуєте, то треба, бо ми вивезли лише 2 одіяла, а нас пʼятеро
Зоя Жорівна• 01 октября в 13:51
Ответ дляЛюблю порядок
Це можна все виправити , всі батареї течуть ? Бо можна ті що тичуть перекрити , якщо не має можливості їх замінити
Що то за спеціаліст у вас , що не може нічого зробити/порадити
Конотопська відьма• 01 октября в 13:52
В моєї бабусі в селі немає ні системи опалення, пічка не чищена вже багато років. Найкращий варіант в такому будинку ось такий газовий котел (якщо в будинку є газ, звичайно). Там все село такі використовують. В неї обігрівалась тільки одна кімната. Це хороший варіант тому, що розетки обігрівачі не тягнуть, проводка стара. Але мінус в тому, що проводили додаткову газову трубу, щоб підключити. Ну і не найбезпечніший варіант. Бабуся відкривала на провітрювання вікно майже постійно. Так жила багато років, в цілому нормально переносила зиму, в хаті було +- тепло.
ГейСюда• 01 октября в 13:54
Ответ дляЛюблю порядок
Ні, немає нажаль. Я була б щаслива, якби тут було пічне опалення
А какие там стены , из чего, фундамент? Он летний, там не предполагалось жить зимой?
МояХатаЗкраю• 01 октября в 13:54
Газовий конвектор. Не треба ні батарей, ні котла, тільки підключення до газової системи. Фото в пості 37
ЗавЛабСнаб• 01 октября в 13:54
Ответ дляЛюблю порядок
Так
Скоріш за все там у нього всередині можуть бути забиті трубки нагаром від газу, плюс ще щось може бути, про що може сказати точніше майстер по газовим котлам (в нас на дачі такий був і в якийсь момент виявилось, що дешевше змінити його на більш нову версію)
Малая еще та• 01 октября в 13:55
Якийсь ’художній свист’ про повну заміну системи опалення. В мене замерзла в 22 році система опалення прям з водою, так обійшлося заміною двох труб і одного радіатора.
Якщо в вашому будинку система опалення стояла злита, без теплоносія, то там хіба що з´єднання перепакувати треба. Роздивіться самі - чи є тріщини на трубах і радіаторах. Тріщини в стінах можна пролити піною або замазати цементною/гіпсовою штукатуркою або піною, погода ще буде для цього.
Люблю порядок
• 01 октября в 13:55
Ответ дляSo_so
Вы разоритесь. Если Вы без больших собак, то может всё таки искать другой вариант, может выехать вообще?
Ми зараз не зможемо виїхати, щоб евакуюватися ми найняли грузоперевізника, заплатили багато грошей, щоб хоч щось вивезти з дому. Власного авто в нас немає. Переїзд - це знову великі гроші, яких в нас вже немає
ГейСюда• 01 октября в 13:56
Ответ дляКонотопська відьма
Это гадость редкая, постоянно в доме запах газа от него, не советуйте такое
Конотопська відьма• 01 октября в 13:58
Ответ дляГейСюда
Не было у бабушки запаха газа от него. Возможно у вас что-то плохо/неправильно подключено или настроено. Если слышно запах газа , то значит у вас проблемы с конвектором. Посоветуйте другое. Я написала то, чем пользуется все глухое село в николаевской области. Жизненный опыт. И описала минусы. Напишите свой вариарт, а не давайте советы мне,что советовать, а что нет.
Пані з калабані• 01 октября в 14:02
Ответ дляЛюблю порядок
А где вы сейчас , какой регион ?
Фрекен бок• 01 октября в 14:02
Ми купили будинок, в якому ніхто не мешкав 20 років. Там пічка, але на газу і перше що затребували викликати газовщика для перевірки стану труб і тощо... дали довідку і несла газовщикам.
Люблю порядок
• 01 октября в 14:05
Ответ дляЗоя Жорівна
Ще має приїхати слюсар подивитись, можливо він щось скаже. Можливо буде змога зробити хочаб буржуйку
Конотопська відьма• 01 октября в 14:05
Ответ дляЧупа-чупс
а еще єлектропростыни купите всем в кровати.
Классная вещь👍 мы в блэкаут пользовались.
Люблю порядок
• 01 октября в 14:06
Ответ дляКонотопська відьма
Дякую за пораду, не знала про такі. Ціна звичайно кусається, подивимось можливо є дешевші варіанти. Дякую
Конотопська відьма• 01 октября в 14:08
Ответ дляЛюблю порядок
Це просто перші,які попались. В бабусі стоїть недорогий.
Свисток ля-минор• 01 октября в 14:08
Ответ дляЛюблю порядок
Територіально ви де?
Зоя Жорівна• 01 октября в 14:11
Ответ дляЛюблю порядок
Подивіться б/у батареї , багато хто віддає їх безкоштовно, якщо у вас з трубами все добре, але батареї чугун і протікають в секціях це одне (та і пару секцій можно зняти ) , важно щось вам підказати якщо реально не бачиш ситуацію .
Простині електро не беріть та і конвектори електричні також, світло мотає, тепло довго не тримає
Люблю порядок
• 01 октября в 14:12
Ответ дляСвисток ля-минор
Територіально ви де?
Ми у Дніпропетровській обл., але тепер в Камʼянському районі, село неподалік від Криничок
Фея_3уровень• 01 октября в 14:13
Ответ дляЛюблю порядок
Как вариант, тепловентиляторы.. уфо.. конвекторы. Но это не полноценая замена отоплению.. Если это не подлежит ремонту и срочному ремонту, а не на месяца, то жить вы там не сможете. Хорошо протопить и просушить дом сможет только котел, печки..
Люблю порядок
• 01 октября в 14:15
Ответ дляГейСюда
Стіни на вигляд не тонкі, але дуже багато тріщин
Зоя Жорівна• 01 октября в 14:17
Ответ дляЛюблю порядок
А з вулиці ? І піною немає смислу задувати, то краще вже глиною з соломою замазати
Люблю порядок
• 01 октября в 14:19
Ответ дляЗоя Жорівна
І з вулиці теж, ну піною задули, але все рівно продуває, тато ще зверху скотчем заклеяв( те, що було під рукою)