Ще з цiкавого Есть книги ужасов, держащие в напряжении, но без крови и монстров? +4 Ісабель Альєнде "Японський коханець" хто читав, потрібна допомога. +19 Книга на английском подростку +37 Чи має сенс читати книги мовою, яку ще тільки вчу, якщо розумію відсотків 60? +19 Є підліток 14 років, якого неможливо відірвати від телефона, але він любить +16 Мене конкретно затягнуло в тривогу останні місяці +27 Чи є сенс купувати дорогі красиві видання, якщо читати буду один раз? +21 Допоможіть вдосконалити вірш +21 Порадьте, що почитати українською, щоб увійти у смак сучасної української літ? +19 Що робити з книжками, які точно не буду перечитувати?продавати, дарувати, міняти +21
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Как вы задолбали ныть, те, кто остался13+35813 У кого немає дітей, але хотілося...9+2239 Завтра выборы - за кого проголосуете? Пересозданая тема со всеми кандидатами8+2208 Должна ли няня следить за одеждой ребёнка?20+20720 Навіть блядям дарують квіти, а в мене не спитав як я себе почуваю навіть 6+1696 Завтра выборы - за кого проголосуете?8+1588 Ми пережили найстрашнішу зиму. Українці найкращі6+1506 ещё
Сейчас читают! Пункт незламності по-бельгійськи. А ви думали тільки в Україні може бути таке?3+503 Бублички с фаршем запечённые в духовке ,какую начинку вместо фарша можно заменит+491 Анальный секс - нужен совет!+441 Если человек по мелочи нарушает закон и общие правила,значит он+431 НАТО стоит молиться, чтобы Украина поскорее к ним вступила!+411 Вам нравятся искусственные цветы в доме? +401 Навіть блядям дарують квіти, а в мене не спитав як я себе почуваю навіть 6+266