Ловлю капці• 01 октября 2025
Как подготовиться к беременности?
Мужу 37, мне 32.
У меня это второй ребенок.
Очень хотим общего.
Какие сдать анализы?
Фолиевую пью, стоматолога прошла
Мужу 37, мне 32.
У меня это второй ребенок.
Очень хотим общего.
Какие сдать анализы?
Фолиевую пью, стоматолога прошла
Оле Лукойе• 01 октября 2025
Флюшку ще зробіть, щоб у пологовому не ганяли цідитися і робити.
Ну і все. Вам же не 45 років.
Ловлю капці
• 01 октября 2025
Ответ дляПочемучечка
Мабуть найперше звернутись до гінеколога , а далі він все скаже .
Была уже
Сказала все ок
Почемучечка• 01 октября 2025
Ответ дляЛовлю капці
Была уже
Сказала все ок
Мені 31 , планую)
призначили фолієву і здати вітамін Д . Феретин в нормі .
Дама_с_караваем• 01 октября 2025
Ответ дляЛовлю капці
Была уже
Сказала все ок
Тоді вдягайте сексуальну білизну і ... ну, Ви зрозуміли))
Ответ дляОле Лукойе
Ну і все. Вам же не 45 років.
То тільки у відсталих роддомах до сих пір ганяють породіль робити флюорографію. Годуючим мамам не можна робити флюорографію, а в роддомі всі годуючі.
Хто знає, не йде на флюорографію. Вас не насильно тащать. Вас послали - ви пішли. Або не пішли.
Медична допомога і медичні послуги не примусові. Потрібна ваша добровільна згода.
Оле Лукойе• 01 октября 2025
Ответ для-Ань-
Повно в Україні таких пологових.
Тому я, щоб собі нерви не псувати, робила флюшку за місяць до зачаття.
У нас ще й не допускали до партнерських пологів чоловіків без флюшки.
Більше того, я зараз у школі працюю і за термінами ФЛГ у нас дуже ретельно стежать. Навіть якщо місяць протермінувати, медсестра почне нагадувати, щоб зробили.
Роза в вазі• 01 октября 2025
Ответ дляОле Лукойе
Ну і все. Вам же не 45 років.
Хіба зараз хтось вимагає флюшку? Думала, що це було в часи наших мам.
Роза в вазі• 01 октября 2025
Я би ще радила ’наспатись’ вдосталь, бо з малям сон буде розкішшю. Вагу в норму привести якщо є надлишок.
Скокмоно - стокнуно• 01 октября 2025
Ответ дляРоза в вазі
У моей свекрови так рак нашли, когда опухоль была 1 см. На медосмотре ежегодном, она учитель. 5 лет ремиссии.
Chaterbox• 01 октября 2025
Ответ дляОле Лукойе
Ну і все. Вам же не 45 років.
Я рожала 2 года назад, никуда никого не гоняли.
Мядуза аля моргонер• 01 октября 2025
Мій чоловік здавав спермограму та різні аналізи, не вживав алкоголь 6 місяців до зачаття, я теж проходила всі обстеження та аналізи, робила вакцини до зачаття.
Ловлю капці
• 01 октября 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Вы в какую то клинику обращались?
Мядуза аля моргонер• 01 октября 2025
В Україні кожен рік проходили чекапи в сиінево, + кожен рік ходила до гінеколога на огляд і заздалегідь дізналась які аналізи здавати, це приватний медичний центр. Чоловік туди звернувся до уролога і також здав всі аналізи та обстеження
Отжигающая• 01 октября 2025
Ответ дляРоза в вазі
Как можно выспаться с запасом??? :))
У меня много лишнего веса. Я во время беременности и вот после (2 недели прошло) даже похудела :) если планировать в начале «похудеть», то так можно и не успеть забеременеть и родить.