Нога на ногу• 02 октября в 10:12
Как быстро подтянуть выносливость, если даже подняться на 4 этаж трудно?
Королева ганделику• 02 октября в 10:17
А який вік?
Якщо ви молода людина, то перевірить показники, аналізи.
Тільки більше рухатись.
З бісиками• 02 октября в 10:19
Коли відключали світло, я зі своїми 100 кг і 40 років натренувалася підніматися на 6й поверх буквально за 1,5-2 тижні. П пртім включили світло і знову розтренувалася:)
Все це робиться досить швидко.
Крихітка на всі• 02 октября в 10:32
Швидко - ніяк. Хіба що трошки ваги скинути, це добре полегшить втому. Просто ходіть регулярно і воно налагодиться.
Вероятненько• 02 октября в 10:49
перше - це перевірте здоров´я. ЗАК, залізо, кардіограма, щитовидка - це мінімум. Я на другий поверх ледве вилазила, виявилося залізо занизьке і це мені було 34 роки всього. Якщо проблеми зі здоров´ям то ніяк ви не підтягнете витривалість, тим паче швидко.
ПироженкА• 02 октября в 11:11
Пришлось летом на 8 этаж пешком подниматься. Для меня это была жесть, чуть не сдохла. Делала перерыв на 5 этаже. Низкий гемоглобин был
Вся в кредитах• 02 октября в 11:51
Быстро никак. А так регулярно заниматься спортом и выносливость повысится.