ИграйМойГормон• 02 октября 2025
Чи треба поступатися місцем в транспорті школярам 1-4 класів?
Сьогодні кондуктор сказала мені поступитися місцем дівчинці з портфелем, клас 2 приблизно. Я сказала, що це щось новеньке і таким здорованям місце вже не уступають і відвернулась в вікно. Цікаво, чи повинні дорослі працюючи люди поступатися місцем вже не маленьким дітям?