ИграйМойГормон• 02 октября в 12:55
Чи треба поступатися місцем в транспорті школярам 1-4 класів?
Сьогодні кондуктор сказала мені поступитися місцем дівчинці з портфелем, клас 2 приблизно. Я сказала, що це щось новеньке і таким здорованям місце вже не уступають і відвернулась в вікно. Цікаво, чи повинні дорослі працюючи люди поступатися місцем вже не маленьким дітям?
ИграйМойГормон
• 02 октября в 13:35
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Де ви бачили таке правило?
Вона сама придумала. В неї мабуть дитятку 12 років
ИграйМойГормон
• 02 октября в 13:38
Ответ дляЯ не тону
Ну, это небезопасно для детей какбы. Тем более маленьких, у них ещё портфели такие
. Прям правила нет, наверное.
Ви бачили, як ці діти гасають? Ви доросла зможете так стрибати, як ці діти? Наприклад, я не зможу.
ИграйМойГормон
• 02 октября в 13:39
Ответ дляХачапууури
Так, таке правило є. Передні сидіння це для дітей і інвалідів. Табличка висить, але на неї ніхто не зважає.
Так там і сидять перерослі діти
Якщо дитятку до зросту 170 усаджувати, то воно ж звикне і буде все життя біжати на сидіння.
ЯяяКакаджамбо• 02 октября в 13:40
Ответ дляПП-шница
Дети в случае аварии летают куда лучше взрослых даже несмотря на рюкзаки, поэтому по возможности - да, ответственность ради безопасности.
Чужие дети - не ваша ответственность, разве нет?
А то как замечание чужому ребенку сделать - так яжмать порвет на немецкий крест, а как место уступить - так ты обязана
ИграйМойГормон
• 02 октября в 13:41
Ответ дляWill_Be...
А старше пяти уже не дети? Или у них рост 170 см, и они прекрасно могут стоять, пока их пихают и затаптывают? У меня младшему 7, ростом такой, что взрослые, которые держаться именно за поручни сидений, тыкают ему сумками прямо в лицо, затаптывают, пока пропихиваются, моментами, в толпе, его может быть просто не видно, рост 108 см. Это неприятно и травмоопасно.
В мене зріст 155. То може Ви і мені уступите?
ИграйМойГормон
• 02 октября в 13:42
Ответ дляСмайликівна
Між дорослою 43-річною, здоровою жінкою (собою) і дитиною 6-7 років з рюкзаком на плечах, більшим, ніж вона сама, я віддаю перевагу дитині. Так вважаю за потрібне. Для себе. Ви можете не поступатись.
Сподіваюсь, що моїй дитині, за потреби, теж знайдеться людина, яка допоможе чи поступиться місцем.
Я теж буває їжджу з сумками, більшими, ніж я сама, і що?
Will_Be...• 02 октября в 13:43
Ответ дляИграйМойГормон
Вам? Точно нет! У взрослых есть выбор когда ездить, чем и в каком транспорте, у детей, чаще всего выбора нет.
Я_канеша_извиняюсь• 02 октября в 13:43
Ответ дляИграйМойГормон
Шкода, але Вам місце не уступлю))))
Я і не просила
Кудлата хмаринка• 02 октября в 13:43
Не уступаю. Надо сдаввть в школу возле дома. Выбраои дальнюю то возите на машине. Вот так
ИграйМойГормон
• 02 октября в 13:44
Ответ дляЯ не тону
Это вы хорошо придумали. Жаль, что в жизни не всегда реализуемо. По хорошему вам бы машину, права и тоже ездить комфортно на автомобиле). Но не всегда в жизни так, как должно быть.
А чому тоді поряд з домом не віддаєте дитинку в школу? Школи на кожному кроці.
Я_канеша_извиняюсь• 02 октября в 13:45
Ответ дляКудлата хмаринка
Є інші населені пункти окрім великих міст, до вашого відома.
ИграйМойГормон
• 02 октября в 13:45
Ответ дляWill_Be...
Як нема вибора у дітей? Загугліть школи. Вони на кожному кроці!
Кудлата хмаринка• 02 октября в 13:46
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
То машиною возите
Я_канеша_извиняюсь• 02 октября в 13:46
Ответ дляКудлата хмаринка
То машиною возите
Дивна ви якась. Я і вожу.
ИграйМойГормон
• 02 октября в 13:48
Ответ дляWill_Be...
Не уступайте, але потім не трясіть мені перед обличчям своєю 10 річною 40 кг дитинкою. А то я всім все винна, а мені ніхто не поступається, коли важко.
НаБалКоніХодять• 02 октября в 13:48
Ответ дляЛялька в колисці
я таким маленьким уступаю, в свою очередь бесят яжемамки, которая сама уселась и чадо трехлетнее на отдельную сидушку усадила и едет морда кирпичем. Хотя могла бы и должна взять на руки, чтобы еще кто-то сел, в забитом транспорте в час пик выглядит как издевательство.
А почему должна, простите? ) я за свою дочку всегда плачу отдельно. Почему она должна сидеть на руках? )
Смайликівна• 02 октября в 13:50
Ответ дляИграйМойГормон
Нічого.
ИграйМойГормон
• 02 октября в 13:52
Ответ дляНаБалКоніХодять
А чому вам вагітній повинні поступитись? А чому вам з дитиною принаймні 0-3 роки повинні поступитись? Всі теж заплатили за своє місце і не винні, що ви з 9 місячним животом стоїте.
Приємно вам буде так?
ИграйМойГормон
• 02 октября в 13:52
Ответ дляСмайликівна
Нічого.
Тож і школярик ваш постоїть прекрасно
Подтяжка• 02 октября в 13:54
Ответ дляВоленс-неволенс
Это они на рынок едут? Или на какой шопинг?
Вони їдуть в інший бік міста, бо там дешевше, а проїзд безкоштовний. Якщо кажеш, що отам біля дома дешевше, відповідають, що нічого, я там (куди треба їхати) звикла купувати.
Лялька в колисці• 02 октября в 13:55
эти же самые пенсионеры, по-хамски без всякого сгоняют тех-же школьников с сидячих мест, сколько раз я уже такое видела.
Подтяжка• 02 октября в 13:56
Ответ дляПаспортний стіл
На танцы?
Не повірите, і на танці вони також їздять, бо інститут третього покоління запросив.
Паспортний стіл• 02 октября в 13:57
Ответ дляПодтяжка
Знаю, моя в 86 ездит на танцы в парке.
Will_Be...• 02 октября в 13:57
Ответ дляИграйМойГормон
Вот это Вы хамка! Я живу в городе, длиной в 126 км, и здесь, хоть и достаточно ОБЩЕОБРАЗОВАТЕЛЬНЫХ школ, но не так много профильных - для детей, требующих коррекционных занятий, особого режима, или усиленных нагрузок по определенным предметам. Потому, приходится ездить, но у нас, слава Богу, большинство людей не похожи на Вас - более добрые, воспитанные и эмпатичные.
Лялька в колисці• 02 октября в 14:00
Ответ дляПаспортний стіл
Знаю, моя в 86 ездит на танцы в парке.
тут можно только позавидовать, что в таком возрасте человек ездит на танцы.
Смайликівна• 02 октября в 14:00
Ответ дляИграйМойГормон
Тож і школярик ваш постоїть прекрасно
В моєму розумінні про нормальний світ, сильні повинні допомагати слабшим, чоловіки - жінкам, дорослі - дітям, молоді - піклуватися про літніх. Можливо, ваш світ інший. Сподіваюся, ми, «з моїм школяриком», ніколи з вами не перетнемося.
ніколи такого не було• 02 октября в 14:08
Ответ дляИграйМойГормон
З вами все гаразд? Оті велетні гасають, збивають з ніг вчителів і їм важче стояти після школи, аніж людям після роботи?
на то они и дети, чтоб гасать. А в шатком транспорте дети должны сидеть.