Слухи-руки не распускаю• 02 октября в 14:02

Жінки, у вас є вибір серед двох чоловіків, кого б ви обрали і чому?

У кожного з них є свої переваги і недостатки.. але обрати можете лише одного. Перший практично ідеальний — і вірний, і працьовитий, і люблячий, і надійний, і вас кохає, але при цьому він є асексуальним імпотентом або взагалі євнухом, інший навпаки він не такий надійний, працьовитий, в нього певна кількість недоліків, як у людини, але при цьому він неймовірний у ліжку. Кого б обрали?
Бандитка Сью• 02 октября в 14:03
А чому не можна двох, щоб один працював і все робив, а сексс з іншим?
Бубль Гум)• 02 октября в 14:03
Підхід до вибору виключно прагматичний? Почуття і емоції значення не мають?
Болтушка Му• 02 октября в 14:04
А Вы на необитаемом острове? Там только из двое? Оба плохие, но хоть что-то?
Бубль Гум)• 02 октября в 14:04
Взагалі-то треба шукати третього.
Плету корзинки• 02 октября в 14:04
З першим взагалі ніякого сексу? Навіть дитину не зробить?
Мій чоловік як перший. В нього від початку були проблеми з імпотенцією, лікувався. Впринципі встає, але в ліжку таке собі. Швидко і не цікаво. Але секс для мене не на перших місцях. Діти є. Секс раз чи два в тиждень.
Нормально
Чемна панночка• 02 октября в 14:05
смотря какой возраст. молодая второго. сейчас бы первого, при условии хорошего заработка у него.
Крайня невістка• 02 октября в 14:05
одного в мужья, второго в любовники.
ОдинРазНадетое• 02 октября в 14:06
А вам что нужно ? Секс или доброта ?)))
Мавка• 02 октября в 14:06
Конечно первого. Нахрен мне той секс, в крайнем случае секс можно найти на стороне, а вот заботливого и любящего на стороне найти нельзя.
Омлетик• 02 октября в 14:09
Ви закохані в другого, тому і секс з ним для вас неймовірний. Але ви для нього - одна з багатьох, тому і ненадійний.
З першим теж питання, чи не стоїть на всіх, чи тільки на вас.

Тому зніміть корону, ніякого вибору в вас нема.
Все будет, но потом• 02 октября в 14:12
Цікаво. Перший і вірний і люблячий ( ну звісно що вірний. Він же імпотент)
Другий гуляка ( ну як пісюн добре стоїть то потрібно всім цю цяцьку показати)

Чесно. Я б обрала другий варіант.
Нехай ще хтось буде щасливий окрім мене, але й мені перепаде жіночого щастя
лаМпочка• 02 октября в 14:13
Того, хто здатен більше заробляти
So_so• 02 октября в 14:13
Второго, работящий и секс, что ненадежный, ну и фиг с ним, я уже свои надежды ни на кого не полагаю, денег и секса хватит.
Любительница• 02 октября в 14:18
Чому треба обирати з цих двох?
Электричка• 02 октября в 14:28
А шо там по деньгам???
Протру пилюку• 02 октября в 14:31
Что по деньгам?
Лия-dc17• 02 октября в 14:41
Знайдіть третього
ПолБатона• 02 октября в 14:45
третьего