Стефанія• 02 октября 2025
Когда там уже бабье лето..хочу 25-30
Стефанія
• 02 октября 2025
Ответ дляНеГолосую
Не проплачено)) хоть бы до 20 дотянуло
4... 4 сранных градуса, аж трусы к письке примерзли и зубы стукотят
Новорічна пальма• 02 октября 2025
Май-июнь. Бесплатное лето закончилось, дальше только за деньги.
Мона_Лиса• 02 октября 2025
Подивилася прогноз, не буде бабиного літа, суцільний дубак. Це вже тепер до наступного року.
Доктор Хаос• 02 октября 2025
Ответ дляСтефанія
Тема про морозиво ваша?
Апрель Ивановна• 02 октября 2025
Ответ дляСтефанія
На Тенерифе сейчас +25 в тени
Дуже дуже вумна• 02 октября 2025
Пташки вже півтора тижня назад відлетіли у вирій, не буде ніякого бабиного літа
Анонимба• 02 октября 2025
Ответ дляКалинові вуста
Всі баби хочуть
Та не, забагато, можно менший трохи.
Стефанія
• 02 октября 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
Приезжайте к нам в Испанию
И кто меня там ждет?
БершкомангоЗар• 02 октября 2025
Подивилася тренування дітей 22 жовтня минулого року, ще в шортах та футболках тренуються. Опалення у нас точно минулого року після 1 листопада вмикали.
А цього року діти на тренуванні вдягнуті - і легенси, і кофти, і шапочки, холодно.
Якось швидко осінь цього року прийшла, ехх
Курочка-чубаточка• 02 октября 2025
Ответ дляСтефанія
И кто меня там ждет?
Море, солнце
Сейчас 24, вечер
БершкомангоЗар• 02 октября 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
Море, солнце
Сейчас 24, вечер
В по досвіду варто їхати в Іспанію нв море в останній тиждень жовтня? Комфортно буле купатися?
Курочка-чубаточка• 02 октября 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Не уверена, сейчас море равно воздух, но погоду нужно смотреть
И регион