Телепузик• 02 октября 2025

Навіяно темою про школу. А ви дозволяєте давати відсіч?

В тій темі мама впевнена, що тільки злопчики агресивні. Я зустрічала навпаки. Багато дівчат, що розпускають руки, хлопців значно менше. Дозволяєте давати здачі? Не бити першим, с відсіч
Атиква• 02 октября 2025
Зараз те, що я бачу, мене турбує. Діти досить тривожні. Багато хто виміщає агресію, пасивну, чи активну в школі... меня здається психологи в школах мають працювати як коні, але ж ні. Їх не видно і не чутно. Чим вони там займаються в своїх кабінетах, за зачиненими дверима... чому не проводити заняття хоча б раз на тиждень в кожному класі?
Якщо що, моя дитина не агресує. В неї синдром справедливості. От тут так . Лізе навіть там де не треба і наводить справедливість...
Атиква• 02 октября 2025
Ответ дляБутербродница
Женщины, мамы, ау, вы серьезно???
Девушка права, конечно. Пусть конечно не в табло с ногт. Но сдачи получить должна. Иначе ей что можно всех ходить дубасить, только потому что она девочка?
Я мама девочки если что. В драку за слабого она пойдёт с сильным противником даже. Это атас, а не ребёнок. Сраные гены!
Бутербродница• 02 октября 2025
Ответ дляАтиква
Ну я не видела, чтоб девочки прям дубасили. Я себе такого представить не могу. Мой рассказывал что приставали, щипали, тыкали пальцем, дергали за футболку. Я ему объясняла может он нравится этой девочке и она так внимание хочет привлечь. Я всегда говорю, не нравится, взял и отошел. Ни в коем случае не трогать руками девчонок. Чтоб прям девочка дубасила, метелила, била, ну я таких девочек не встречала. Просто маленьких задир да. Это не повод даже толкать девочку
ПриснитсяЖЕ• 02 октября 2025
Не те що дозволяла, але радила домовлятися і не доводити ситуацію до накалу. Битися у відповідь не вчила, хоча й не забороняла, вчила звертатися по допомогу до мене. Вчила не показувати, що якісь чужі репліки його зачепили, вміти відповідати з іронією, ставлячи іншого в незручне положення, але негрубо, в напівжарт.
У мене син не агресивний, веселун і комунікабельний, в школі ніколи проблем не було. Ну лише один раз його в початковій школі хлопець вкусив:) але того потім зі школи вигнали, у нього серйозні проблеми з поведінкою були. Йому вже 16, жодної бійки чи конфлікту, знайомих пів школи.
Ромашкинная• 02 октября 2025
А мене мама не вчила поганому. Але в 7 років, коли мене ображали, я сама стукнула хлопця і так що вивихнула палець на руке. Водили в травмпункт.
Куда_бежать• 02 октября 2025
Ответ дляДинамоКит
У меня сын во втором классе, и недавно был конфликт с мальчиком другим, и муж начал его воспитывать как себя надо вести, и я понимаю, что мои советы вообще сильно отличались бы, там тот мальчик моего обзывал, и моя стратегия была бы «не обращать внимания, делать вид что тебе не обидно, игнорировать, бла бла», а муж сразу - будь готов ударить, сначала предупреди уверено, что еще раз - я тебе дам, и потом на второй раз бьешь😁 Мальчики, у них все по другому.
Ваш муж растит домашнего тирана. Физическое насилие как реакция на слова это дно и поведение абьюзера.
Молчу уже о том, что в цивилизованной стране вас с папашкой уже бы вызвали к директору.
Поміркована думка• 02 октября 2025
Ответ дляБутербродница
Женщины, мамы, ау, вы серьезно???
Абсолютно серйозно.
Коли вища на півголови дівчинка підбігла до мого сина і кінула йому у обличчя шматок льоду (а він просто не хотів у сніжки гратися, про що тричі їй сказав, спокійно палкою у калюжі колупався), то автоматом тою палкою їй прилетіло по голові.
’Дівчаток бити не можна, вони принцеси’ - волала її мама. Але хіба принцеси так поводяться?
Дітям було по 8 років, однокласники. Просто дівчата у такому віці часто вищі за хлопців.
Поміркована думка• 02 октября 2025
Ответ дляБутербродница
Сьогодні у нас в класі одна дівчина била ногами другу, бо: ’Вона перша почала’.
І дійсно, та частенько інших дівчат на перерві зачіпає, висока, сильна. 5 клас :(
Хлопці ще не б´ються між собою, а дівчата вже почали :(
Я не чарівниця вам• 02 октября 2025
2 дітей, ніхто жодного разу не бився
автор Телепузик • 02 октября 2025
Ответ дляMiss Lisi4ka
Зачем растить мальчика с разрешением бить женщину? Даже если она первая, можно просто уйти или, на крайний случай, ее скрутить. Потом он вырастет и в его голове будет жить условное разрешение на рукоприкладство. Я бы такого мужчину никогда не выбрала.
Уйти из класса? ’Наша’ девочка не понимала ничего, пока не получила ответ
автор Телепузик • 02 октября 2025
Ответ дляСкиниУскачи!
Складне питання...бо сила різна в них часто.
І? Це не означає, що дівчинка може бити хлопців. Хай не лізе перша, якщо немає сили
автор Телепузик • 02 октября 2025
Ответ дляMiss Lisi4ka
У которого в голове укладывается мысль, что женщину можно ударить. Но я не против, чтоб таких разбирали другие женщины, маргиналам тоже нужно пары создавать.
А девочка нормальная, у которой в голове, что мальчика можно ударить? То есть такую в жены брать можно и нужно?
автор Телепузик • 02 октября 2025
Ответ дляБутербродница
Женщины, мамы, ау, вы серьезно???
Да. А что не так? Вы считаете, что мальчики родились доя того, чтоьы их били неадекватки? Или мальчикам не больно?
автор Телепузик • 02 октября 2025
Ответ дляАтиква
Я разрешала давать сдачи ревнозначно. То есть если девочка дала по голове или в живот, то ей также. Почему она делает больно, а ей в ответ нельзя? Пусть не лезут
Бутербродница• 02 октября 2025
Ответ дляТелепузик
Я считаю что мальчики - будущие мужчины, сильный пол, а не мамины корзиночки.