Королева краси• 02 октября 2025

Манікюр

Мастер початківець я, лише після курсів. Перша самостійна робота. Укріплення та червоний ( як на зло, не нюд а червоний). Як вам , які будуть зауваження ?
Natalyfoxyn• 02 октября 2025
Ответ дляСонячний день
Це важка робота.Я з
початку ковіду сам собі почала робити.Це не легко і тільки зараз стало добре виходити.Автор молодчинка.
Я колись намагалася сама робити, теж в ковід доречі) в мене не вистачило терпіння) як майстри терплять таку роботу
Жінка з перцем• 02 октября 2025
Ответ дляКоролева краси
А покажіть де той лак позатікав, бо я певно сліпа
Та всюди по лункам, ось бачите не рввнеко по лунці.
В танке• 02 октября 2025
Ответ дляКоролева краси
Це не мої нігті, дякую. Буду пробувати
Зрозуміло що не ваші. Клієнта.
Якщо ви десь вчились
Спробуйте ще в іншого майстра пройти курс
Де відразу роблять форму нігтя.
Скажімо так. Навчитись робити манікюр на голих нігтях з ідеальною формою
автор Королева краси • 02 октября 2025
Ответ дляЖінка з перцем
Не рівно, але не затекло ніде, жаль що вже не сфоткаю, бо дівчинка вже не біля мене
Але я й не писала що взяла за роботу 1000 грн , початківець, робила безкоштовно, щоб навчитись..не затекло ніде
З формою всіх , так треба працювати. Але не критикуйте так якби стаж був 2 роки
Бабулька• 02 октября 2025
Ответ дляТут надолго
Ужас, пол банки гель-лака
Не жадная зато мастер
мадам Везувий• 02 октября 2025
Ответ дляКоролева краси
Вы спросили мнения, вам написали «на большинстве ногтей затекло в лунки». Ваша реакция: нет, не затекло, не затекло нигде, это свет!
Очень продуктивный и полезный доя вас диалог!
автор Королева краси • 02 октября 2025
Ответ длямадам Везувий
Бо я малювала під кутикулу, там не затекто. Може форма не всюди одинакова, Але затьоків я не бачу
мадам Везувий• 02 октября 2025
Ответ дляКоролева краси
Штош, тогда пора устраиваться вам в топовый салон вашего города! Вы готовы!
Зубачистка• 02 октября 2025
Ответ дляКоролева краси
Та Ви не ображайтесь так) Всі починають колись. Я взагалі перестала гель-лак робити, і не тому, що грошей нема. Просто набридло.
автор Королева краси • 02 октября 2025
Ответ дляЗубачистка
Я не ображаюсь,просто хотіла адекватної
Критики, але коли не затекло в кажуть затекло, тоді вже бісить. Кажу ж фото не дуже якісне
Трахтибидох• 02 октября 2025
А що з топом? Ніби як нерівно ліг чи недофарбован