БолеИменее• 02 октября 2025

Чоловіки, що зраджують

Дівчатка, сьогодні з подругою мали розмову про спільного знайомого. Він любив свою дружину, але зраджував і фліртував з іншими. Не знаю, що це за любов така, але дійсно любив- це бачили всі знайомі. Вони розлучились. А тепер у нього нові стосунки не з тією, що була однією з дівчат з ким він був. Як думаєте, буде продовжувати у старому стилі чи стане вірним сімʼянином? Ваш досвід, що показує?
Техпаспорт на медузу• 02 октября 2025
Я могу даже сказать, как они рассуждают-я к жене хорошо отношусь, она обеспечена, не бью, не обижаю, а перепихон то такое
А_я_ЛОЖУ!• 02 октября 2025
Любов передбачає повагу до людини і до її почуттів. Де це у того, хто зраджує?
автор БолеИменее • 02 октября 2025
А серед ваших знайомих були такі, що змінювались? В мого дядька була інтрижка колись, він тоді в москві працював. Але і потім поглядав на дівчат. Одружився пізно, нагулявсч добре
Миззери• 03 октября 2025
Любил бы пытался бы с женой наладить отношения значит не сильно и любил
Все буде• 03 октября 2025
Ответ дляБолеИменее
І я це ж кажу, а подруга каже, що може змінитись. Нам по 25 років, ми ще не знаємо, як воно в житті. Але на роздуми навело.
С разными женщинами мужчины по разному себя ведут.
Уси Пуси• 03 октября 2025
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Бляха муха.
Бо секс то одне
Відносини то інше
Я не захищаю чоловіків. Але в них як яйця повні вони їх спустять. Хоч з вами хоч без вас
це не про повні яйця. Повні яйця це якраз таки дружина або подрочити. Про різних дівчат це дещо інше - азарт охоти і спортивний інтерес, чи бажання метеликів у животі від флірту з привабливими дівчатами, чи живлення власного его, самооцінки - я баданий, мене обирають і хочуть, чи ось таким чином підтримання відчуття свободи (я не належу одній, я все одно можу далі вільно обирати) - але точно не про повні яйця
Така бойова Я• 03 октября 2025
99% людей, которые изменяли в предыдущих отношениях\браке и дальше будут изменять. Это уже философия, образ мышления. Для этих людей норма изменять. Может они шифроваться будут лучше, но это максимум. И не верю я в любовь к тем , кому изменяют. Я уверена, что те кто изменяет, любят только себя.
Така бойова Я• 03 октября 2025
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Бляха муха.
Бо секс то одне
Відносини то інше
Правда ? Тогда почему большинство мужчин разводятся \ расстаются с женщинами, которые им изменили ?) Причём даже те мужики , которые сами изменяют . Если они разделяют секс и отношения, то почему так реагируют на измену своих женщин ?)
Така бойова Я• 03 октября 2025
Ответ дляБолеИменее
Та не було. Він і сам про це казав, просто подобаються інші жінки. Каже, що не відчував себе красивим, а потім понесло. Так казав за столом, пʼяний. Він колега наш
Ну он хоть счастлив, что разошёлся с женой, которую якобы любил, но изменял ей?)
рукиЖимолости• 03 октября 2025
Ответ дляАтиква
Когда как. Один мой друг гулял по чёрному от первой жены. Хотя тоже говорит, что прям очень любил.
После развода погулял ещё пару лет и сейчас примерный семьянин.
Их фиг поймёшь дебилов
Или научился шифроваться)
автор БолеИменее • 03 октября 2025
Ответ дляТака бойова Я
Каже, що ні. Що хотів би все повернути. А ця дуже зручна, зайвих питань не задає. Любить його батьків.
А шо сталося?• 03 октября 2025
Такие любят только себя.
Gris35• 03 октября 2025
якщо є несумісність в ліжку, несумісність темпераментів або жінка психологічно не підходить то буде зраджувати. Є такі хто задоволюється саме процессом полювання, такі не змінюються, але далеко не всі такі.
Атиква• 03 октября 2025
Ответ длярукиЖимолости
Или научился шифроваться)
Мне б не врал). Сама удивилась такой метаморфозе
автор БолеИменее • 03 октября 2025
Ответ дляGris35
Він каже, що його батьки теж постійно фліртували з іншими
Gris35• 03 октября 2025
Ответ дляБолеИменее
нажаль батьки поганий приклад йому показали. Тоді скоріш за все він вважає це нормою і не зміниться.
автор БолеИменее • 04 октября 2025
Ответ дляGris35
І я так думаю