Гуляю босоніж• 03 октября 2025

Та що ж так мене "плющить" після розлучення

Пішла сама від чоловіка. Є дитина
Бо інфантил.
По фінансам не шикую, але вистачає.
Та що ж так мене мурудить. Наче не можу собі місця знайти. Вільний час витрачаю на себе. Але наче не я того хочу, а сама собі будую план щоб не дивитись в потолок.
Я ж наче така цілісна. А виявилось після розлучення є пустота
автор Гуляю босоніж • 03 октября 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
А у вас сколько?
Автор, и сколько вы прожили вместе? Сколько лет ребёнку?
В мене чистим 30-40
Ще знайшла підробіток на 5
дитині 15
Радуга-дуга• 03 октября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
По фінансам така ситуація була. То густо - то пусто.
Коли густо спускає гроші на смаколики, всілякі нарізки, віскарік
Коли приходить пора комуналку платить - робить вигляд що він ні до чого
Як підліток
Господи, це точно мій колишній...
КартаБезКомиссий• 03 октября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Дякую, ❤️ почитаю
Читайте
Не обязательно такие техники
Можете просто советы психологов, как пережить расставание

У меня случился разрыв по его инициативе, в разгар моих чувств
Долго в себя приходила
Эти статьи очень помогли. Хотя бы не сорваться и не позвонить
Ибо было чувство недосказаности

Все будет хорошо. Перед НГ зайдите на СЗ)
Коржик• 03 октября 2025
я своего так по полочкам разложила, что такой противный мне стал, всем, чем можно. Ничего хорошего не помню. Тоже инфантил, денег не было, еще и абъюзил по тихому. Вообще не нахожу плюсов сейчас в нем.
Щастя-здоровля• 03 октября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
В мене чистим 30-40
Ще знайшла підробіток на 5
дитині 15
Ого. Так вы 15 лет жили с этим мужем?
автор Гуляю босоніж • 03 октября 2025
Ответ дляКоржик
Я не знаю. Мені зараз важко адекватно його оцінювати.
Мабуть таки любила його раз не помічала стільки років червоних прапорців
автор Гуляю босоніж • 03 октября 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
Ого. Так вы 15 лет жили с этим мужем?
Більше
Коржик• 03 октября 2025
Ответ дляThe best offer
Если отношения 5+ лет, то нужен год минимум. Оно будет отпускать больше и больше с каждым днем
у всех индивидуально. автору нужно понять, какой крючочек держится и разнести это плюс.
Коржик• 03 октября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Я з дитиною розмовляла. Вона навіть не помітила ’ потєрю бойца’
Бо все що стосувалось дитини вирішувала я. І дозвілля і освіта і психологічний стан
аналогично. ребенку было все равно. есть , играет, ок, нет ну и ладно.
Коржик• 03 октября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
я не замечала, потому что сама глупая была, не знала куда смотреть, но было плохо в браке. была занята ребенком. ребенок подрос и увидела, что живу с соседом, который меня не уважает иине ценит и врет постоянно, чтобы не выходить из его зоны комфорта
автор Гуляю босоніж • 03 октября 2025
Ответ дляКоржик
Напевно я знаю який крючок
Я себе вважаю середньої зовнішності.
Чоловіки штабелями не складувались.
Під час сімейного життя якщо хтось і поглядав, то похотливі женатіки на раз перепизнутись.
А він був видно закоханий в мене до безтями.
В мене романтики було вище криші. І на руках носив, і світанки дарував. І не тільки під час закоханості в і під час сімейного життя
Це не аби яка батарейка для жінки
Вже потім коли побут начав заїдати нас. Я часто зривалась на ньому. В він слова кривого мені не сказав.

Так от. Зараз я розумію що такого кохання зі сторони чоловіка вже ніколи не побачу.
От вам і гачок
автор Гуляю босоніж • 03 октября 2025
Ответ дляКоржик
Так. Вперше я почала помічати що щось не так коли почала втомлюватись
Робота, дім, все організувати всіх розвести, всіх записати, все проконтролювати.
Коли втомлюєшся батарейка сідає.
Хочеш підтримки, озираєшся - а її немає
Коржик• 03 октября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Коли втомлюєшся батарейка сідає.
Хочеш підтримки, озираєшся - а її немає
у нас так и закончилось, только начались скандалы и оскорбления, унижения. стали чужими. просила развод раньше намного, он считал ,что я шучу. в общем разводились уже врагами. я его ненавидела, а могли быть друзьями.
Ку ка ку ка ку• 03 октября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
2 місяці
Попейте успокоительные, спорт, релакс, нового мужчину найти.
автор Гуляю босоніж • 03 октября 2025
Ответ дляКоржик
Я маю надію що ми розлучимось цивільно.
Ділити нам немає чого.
За плечима багато років щасливого шлюбу
Але разом вже не будемо
Вредняжка• 03 октября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Просто ви подорослішали,а він нажаль ні(
Коржик• 03 октября 2025
Ответ дляКу ка ку ка ку
новые будут скорее всего только триггерить еще больше. так как автор будет сравнивать. я бы посвятила время себе,новым увлечениям.
Коржик• 03 октября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Я маю надію що ми розлучимось цивільно.
Ділити нам немає чого.
За плечима багато років щасливого шлюбу
Але разом вже не будемо
это же хорошо, можно и погулять вместе с ребенком. цивилизованно это большой плюс.
автор Гуляю босоніж • 03 октября 2025
Ответ дляКоржик
Чесно. Я записалась на групові заняття. Місяць походила. І вже прямо не хочу.
Дома займаюсь.
На нові хобі просто немає натхнення.
Вечорами просто ходжу містом. Без всіляких думок
автор Гуляю босоніж • 03 октября 2025
Ответ дляКоржик
Та да. Він при сумісному житті з дитиною не гуляв. А тут раптом гуляти буде?
всегдаДаДа• 03 октября 2025
Ответ дляЦветов Мне срочно
та більшість чоловіків на інше і не претендує. і навпаки, зовсім навіть і не проти). а якщо вийде щось серйозне, то обоє у виграші.
Так такі не допоможуть автору вийти з цього стану, воно можуть зробити тільки гірше. Пустота на душі заповнюється любов´ю і теплом. Що такий тимчасовий льотун може дати, крім проведення часу разом? У автора чоловік був, вже напроводились час.
Кондуктор трамвая• 03 октября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Я ж кажу інфантил. Коли зустрічаємось ( речі все ніяк не розділимо) дивиться як побитий собака. І мовчить
Зря вы разрушили. Очень зря. Но жизнь ваша, и дело ваше личное.
ПлюшкамиБалуюсь• 03 октября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Я не падаю духом. Але і відчуття легкості немає.
Я неначе в якомусь напівсні
Що, нема кого контролювати?
автор Гуляю босоніж • 03 октября 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
Поясніть чому зря?
Ми обидва працюємо
В мене робота постійна. В нього від часу до часу
Коли я приходжу з роботи. Поїсти або немає нічого або щось жирнюще.
Кухня після його кулінарії засрата.
В квартирі потрібно регулярно то проводка то сантехніку - все потім, завтра, післязавтра.
В житті йому нічого не потрібно - ні освіта для дитини, ні гарне стоматологічне обслуговування, ні одяг
Йому не потрібні подорожі.
Брудні штани ще тиждень можна поносити.
Мені на операцію потрібні були гроші
Він тааак сумно дивився на мене ( зараз згадала вчорашню тему як порадниці дивилася що собака здихає, але на ветеринара грошей шкода)
І вже так далі не можу
автор Гуляю босоніж • 03 октября 2025
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Що, нема кого контролювати?
Я розумію ваш натяк. Але ні. Я вже не хочу нікого контролювати.
Я хочу прийти до того дзену. Коли я щаслива одна
ПлюшкамиБалуюсь• 03 октября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Ага, ну ну))😆
Просто красавица• 03 октября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Як підліток
В моєї подруги таке саме було, до загсу не дійшло. Тільки той зарплатню отримає і пропадає на декілька днів, з друзями двіжує, а потім приходе до неї з пустими кишенями. Вона його вдягала, взувала, годувала, ні копійки не просила за комуналку, бо в нього постійно не було грошей. Коли допомогла влаштуватись на хорошу роботу і він отримав першу зарплатню то попросила в нього тисячу гривень на продукти, він відмовився давати. Поки вона пішла до магазину то він зібрав свої речі і зїхав)
Угадайс• 03 октября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Ви абсолютно праві. Період коли я надіялась що щось зміниться пройшов.
Він так і буде чекати готових рішень від оточуючих.
Я впевнена він навіть не буде собі жінку нову шукати.
От як вона сама його знайде, то він не проти буде☺️
Это ваше большое заблуждение
Обычно мужчины в течении года устраивают свою личную жизнь
автор Гуляю босоніж • 03 октября 2025
Ответ дляУгадайс
Это ваше большое заблуждение
Чому ви пишете що я помиляюсь?
Я ж не проти що він влаштує своє життя
Я просто знаю алгоритм за яким це відбудеться.
Він доволі симпатичний. Та його жіночки розірвуть як голодні собаки
Угадайс• 03 октября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
О точно! Я тоже именно этого хочу для себя. Но пока мне очень грустно (