Гуляю босоніж• 03 октября 2025

Та що ж так мене "плющить" після розлучення

Пішла сама від чоловіка. Є дитина
Бо інфантил.
По фінансам не шикую, але вистачає.
Та що ж так мене мурудить. Наче не можу собі місця знайти. Вільний час витрачаю на себе. Але наче не я того хочу, а сама собі будую план щоб не дивитись в потолок.
Я ж наче така цілісна. А виявилось після розлучення є пустота
автор Гуляю босоніж • 03 октября 2025
Ответ дляThe best offer
Так почему вы развелись ?
Только из-за его инфантилизма?
Он хорошо зарабатывал, к вам как относился ?
От знаєте є такі романтики які і зірку з неба подарять, і ромашок в полі нарвуть.
А провода в кімнаті п´ять років висять
Баррикадница• 03 октября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Та хіба ж я не намагалась? Три роки просила, плакала. До дитини нуль уваги.
Неначе як дальній родич в гостях
вы же видели за кого выходили замуж. сейчас очень тяжелые времена.
понимаете, это все очень тонко и индивидуально. ваш муж ваш уход тоже может воспринимать как предательство.
у нас с мужем тоже не все всегда хорошо и ровно, вместе больше 20 лет, ты или принимаешь с недостатками и понимаешь что у тебя их тоже дохрена, либо ищешь всю жизнь совершенство. не всех детей родители научили любить, в детстве он мог получить ноль внимания и сам не знает как себя проявлять.. все может быть.
но у вас есть выход, вы все закончили и оставьте все как есть, тем более вас все устраивает, а мнение ребенка вам было неинтересно.
The best offer• 03 октября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Напевно. Я півжиття з ним прожила.
Але так хочеться щоб швидше ’ відпустило’
Если отношения 5+ лет, то нужен год минимум. Оно будет отпускать больше и больше с каждым днем
автор Гуляю босоніж • 03 октября 2025
Ответ дляКолупалочка
Хіба інфантили гарно заробляють? Вони це чекають від дорослого )
З останнього . Я сама шукала і знайшла роботу з бронюванням, домовилась. Мені вже ті гроші не треба було. Просто шкода як людину.
Влаштувала. І пішла
автор Гуляю босоніж • 03 октября 2025
Ответ дляБаррикадница
Я з дитиною розмовляла. Вона навіть не помітила ’ потєрю бойца’
Бо все що стосувалось дитини вирішувала я. І дозвілля і освіта і психологічний стан
Баррикадница• 03 октября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Влаштувала. І пішла
я вижу, что вы скучаете за ним и там в глубине души хотите быть вместе. но ваша борьба внутренняя с тем, что гордость сказала - я посту пила правильно, не дает вам шанс решить по другому. тогда терпите и лелейте свое правильное решение.
автор Гуляю босоніж • 03 октября 2025
Ответ дляБаррикадница
До чого тут гордість?
Це вже про якусь елементарну повагу до себе.
The best offer• 03 октября 2025
Ответ дляКолупалочка
Вполне, у меня двоюродный брат такой, ему 42 года уже, живет с родителями, почти 20 лет программист, зп 5+уе. Он даже не жил ни с кем, так встраечался не долго, его начинали напрягать отношения и он их заканчивал, уже новые даже не начинает )
Баррикадница• 03 октября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
До чого тут гордість?
это просто мое мнение. можете забыть все что я написала.
Просто красавица• 03 октября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Я ж кажу інфантил. Коли зустрічаємось ( речі все ніяк не розділимо) дивиться як побитий собака. І мовчить
Я з таким і живу. Єдиний плюс добре заробляє. Ми багато років разом, спочатку чекали коли запропонує одружитись, тепер і того не чекаю, постійно щось там блеє по типу того що не знав що я хочу заміж, його не навчили будувати стосунки, каже пішли в загс, а мені воно вже нафіга? Спільного майна в нас нема, живемо у мене. Всього боїться, одружуватись боїться, дітей спільних боїться, відповідальності боїться, ніякі зміни йому не цікаві, за все відповідаю я. Регулярно виганяю його, бо не чоловік а розмазня, а він проситься назад, а мені стає шкода бо знаю що пропаде без мене. В мене є дитина він першого шлюбу, навчається в іншому місті, і він як друга велика дитина. Але гроші заробляє, мене не ображає, по дому щось може зробити, та й живу з ним. Тим паче я не красуня і з прицепом, черга з чоловіків не стоїть.
The best offer• 03 октября 2025
Ответ дляБаррикадница
Так он же и не зарабатывает и автору ни с бытом, ни с ребенком не помогает, зачем такой ?
Пусть бы хоть быт взял на себя в таком случае, а так просто балласт
автор Гуляю босоніж • 03 октября 2025
Ответ дляThe best offer
По фінансам така ситуація була. То густо - то пусто.
Коли густо спускає гроші на смаколики, всілякі нарізки, віскарік
Коли приходить пора комуналку платить - робить вигляд що він ні до чого
Як підліток
The best offer• 03 октября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Влаштувала. І пішла
Вы молодец 👍
Баррикадница• 03 октября 2025
Ответ дляThe best offer
уже зарабатывает. автор сама решит. никакие советы здесь не помогут. ей жить. думаю, если бы это было на 100% правильное решение, не плющило бы. потому что избавление от плохого это радость. здесь же этого нет.
автор Гуляю босоніж • 03 октября 2025
Ответ дляБаррикадница
Радість була перші два тижні. Прямо ейфорія.
Зараз трохи є похмілля.
Зараз я в точці коли і назад повертатись не хочу.
І як жити далі в мене немає конкретного плану
lilul990• 03 октября 2025
Тю, та ви тепер без людини образ якої є у вашому мозку, бо у вас довгий період спілкування

А як ви думали буде? Тепер треба час щоб той образ потьмянів
The best offer• 03 октября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Зараз трохи є похмілля.
Он же даже не пытается вас никак вернуть, тогда бы хоть условия свои можно было поставить, а так он ждёт, что вы вернетесь к тому что было раньше
The best offer• 03 октября 2025
Ответ дляБаррикадница
Если работа ради брони, там копейки скорее всего
Щастя-здоровля• 03 октября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Як підліток
Ну и правильно. У него ж вы есть. А вы такая вся самостоятельная, как почитаешь.
Это хорошо что вы ушли, у мужика наконец-то появился шанс почувствовать себя мужиком. Особенно если ему женщина адекватная попадётся, а не которая коня там или избу и тд.
Щастя-здоровля• 03 октября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Зараз трохи є похмілля.
А прежде чем уходить вы вообще не думали что ли?
автор Гуляю босоніж • 03 октября 2025
Ответ дляThe best offer
Ви абсолютно праві. Період коли я надіялась що щось зміниться пройшов.
Він так і буде чекати готових рішень від оточуючих.
Я впевнена він навіть не буде собі жінку нову шукати.
От як вона сама його знайде, то він не проти буде☺️
автор Гуляю босоніж • 03 октября 2025
Ответ дляThe best offer
Робота з бронюванням стартує від 20 тис
В нього 30
автор Гуляю босоніж • 03 октября 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
Я грала в слабку і безпомічну. Очі оленятка.
І що? Місяць чай без цукру пили
The best offer• 03 октября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Робота з бронюванням стартує від 20 тис
В нього 30
Это копейки, если вы и работаете и весь быт на вас. Вот если бы он взял полностью на себя финансы, а вы быт, тогда было бы справедливо
КартаБезКомиссий• 03 октября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Я наче як той наркоман. Який і колотись вже не може, і викручує всю
Мне помогало читать в инете разные техники ’отвязки’
Любая инфа.
Чтоб представить. Например стул, вы на нем и связаны верёвками, это ваши чувства к нему.
И по одной разрываете

Подобрать что вам больше подходит и читать каждый раз, когда помогает
Щастя-здоровля• 03 октября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
І що? Місяць чай без цукру пили
Та я поняла как вы играли по вашим сообщениям. Я конечно, могу ошибаться. Но только такие выводы напрашивается по описанной вами истории
автор Гуляю босоніж • 03 октября 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
Три роки думала. Це не так легко все мені давалось. Мене спочатку задовбали соматичні хвороби. Горб, пузо, опущення органів.
Болі в шиї і спині
Коли я вже мозком вирішила що це вже кінець. Я всередині відпустила його
Я тілом ще була поруч, душою , вже пішла.
Я почала з відновлення здоров´я, влаштуванням всіх незавершених спра.
Коли все зробила, пішла з чистою совістю.
Зараз моє здоровя на 8 з 10.
Залишилось мєнталку відновити
автор Гуляю босоніж • 03 октября 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
Любая инфа.
И по одной разрываете

Дякую, ❤️ почитаю
Радуга-дуга• 03 октября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
А провода в кімнаті п´ять років висять
При тому що руки в нього з того міста. А вони все одно висять. Мій перший чоловік такий. Крило після розлучення пів року. Потім почала жити нормельно. У вас реально ще малий строк
Щастя-здоровля• 03 октября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Робота з бронюванням стартує від 20 тис
В нього 30
А у вас сколько?
Автор, и сколько вы прожили вместе? Сколько лет ребёнку?