Крем для арбуза• 03 октября в 13:36
Новий рік, подарунки.
В яку суму вам обходиться кожен рік це "задоволення"? Мінімум.
Санта Барбара• 03 октября в 13:37
Все ж залежить від кількості людей, яким даруєш. І близькості. Як таке можна порівняти?
Вилосипедниця• 03 октября в 13:40
От возможностей. Уже ребёнку наушники за 3 тыс купила по акции, спрятала пока😊
Видящие_помогите• 03 октября в 13:46
На НР символічні подарунки. Цього року тим більше, заробіток в мене впав. На ДН то вже якийсь солідний подарунок, або гроші.
Девочки , накидайте идей на подарки мужу , нужна 31 штука разного , по 500-1000грн , можно чуть больше. Собираю ему Адвент.
Гели для душа , бритье , короче мыльно пыльное это понятно , что еще ?
Набор в сауну ( полотенце , тапки , шапка ) .
Хочется чего то прикольного )
Инста_Богиня• 03 октября в 13:51
Я покупаю только ребенку. Остальным гостинцы. Типа теплые носки .
Я така бойова• 03 октября в 13:52
Ответ дляAnasta25
Хочется чего то прикольного )
Презервативы ☝️
Я така бойова• 03 октября в 13:56
Ответ дляAnasta25
👍🏻 Не пользуемся , но в это направление планирую посмотреть 🙈
О, придумала - страпон☝️
Крем для арбуза
• 03 октября в 13:57
Ответ дляAnasta25
Хочется чего то прикольного )
А ви не шукаєте легких шляхів.
Инста_Богиня• 03 октября в 14:01
Ответ дляСкорая помощь
Гривен 300
У меня +-на каждого если про гостинцы.
Инста_Богиня• 03 октября в 14:02
Ответ дляВидящие_помогите
А какие планируете или какие дарили в прошлом году?
Гола з конопель• 03 октября в 14:05
Та нема кому дарувати..
Сину хіба
Навушники куплю.
Друзі хто за кордоном, хто пропав з поля зору. Чоловік загинув..
Сину хіба
Навушники куплю.
Шальная коклетка• 03 октября в 14:30
Ответ дляAnasta25
Хочется чего то прикольного )
у адвентов не 31 віконце.
Труси, презервативи, пробники парфума, ремінь, термокружку, ножиці для манікюру, футляр для сонячних окулярів, книгу.
Видящие_помогите• 03 октября в 14:54
Ответ дляИнста_Богиня
Минулого року жінкам дарувала шарф , косметику, піну для душу Ритуалс, солодощі, сину електричну зубну щітку + солодощі. Цього року сину куплю набір сухофруктів з горіхами в турецькому магазині , вони від 300 до 500 грн коштують, упаковані в гарних коробках. там ще чаї є в гарних пакуваннях, теж, можливо, візьму. Дівчині сина спрей для тіла, і теж якісь солодощі.
МадамОхмури• 03 октября в 15:17
дочці тільки посилаємо 500 доларів, і все.
нафіг цей обмін барахлом, не розумію.
Червона ікорка• 03 октября в 15:19
Ответ дляМадамОхмури
нафіг цей обмін барахлом, не розумію.
хоч одна розумна думка