Синиця у спідниці• 03 октября в 13:42

Хто розуміється у фінансах та банківській сфері

Скажітт, будь-ласка, тітка відкривала рахунок у поляків. Кілька років не користувалася рахунком, наразі їй тре було оновити дані, але вона це зробила лише після строку, який їй давали для цього(не могла раніше приїхати до Польщі), а банк поставив її в чергу на закриття. Вони наче із менеджером оновили дані, відправили доки і сподіваються, що найближчим часом це рішення відмітять, але вже пройшов тиждень і нічого. Коли ми перевірили її застосунок, виявилося, що там якась стаття закриття, не повʼязана із запізненням оновлення даних. Там взагалі щось стосовно спонсорування тер-ризму 😳 але такого нічого не було, звісно.
Каже, що влітку телефон втратила, може там щось сталося, бо заблокувала все тільки через певний час.
Чи можна і чи треба якось звʼязатися із банком і тп, якусь заяву написати, менеджер нічого не пропонує і навіть причину не казала, бо це не жарти, це ж потім що, ще й банківська історія буде погана, а у них дані по ЄС відкриті, потім в жодній країні або по Польщі вже рахунок відкрити не зможе… може хтось працює у банку, підкажіть, що робити, будь ласка.
Лепетун• 03 октября в 13:52
Может вы прочитали фразу вырванную из контекста и подумали не то
автор Синиця у спідниці • 03 октября в 14:00
Ответ дляЛепетун
Ну це сповіщення , яке було причиною закриття, я не думаю, що не те, там посилання, типу на статтю, причина. Але вона каже, як не питала менеджера-та нічого не каже.
Лепетун• 03 октября в 14:15
Ответ дляСиниця у спідниці
Если что рука лицо не я поставила
Может там был перечень причин, просто общее положение, а вы восприняли на свой счет
Галя із Дарниці• 03 октября в 18:06
Обновление данных пользователя проводится как раз в целях предотвращения терроризма и отмывания денег, по инструкциям финмона. Соответственно причина закрытия-не обновленные данные
автор Синиця у спідниці • 03 октября в 21:18
Ответ дляГаля із Дарниці
Це дарує надію, дякую, але напрягає, що на гл їй скащали-2-3 доби і питання вирішується, якщо все ок, пройшло більше і тиша(
автор Синиця у спідниці • 03 октября в 21:19
Ответ дляЛепетун
Если что рука лицо не я поставила
А) дякую, та я знаю, що тут хворих повно)) навіть не подумала у вашу сторону. Я положення повне не бачила, але у сповіщенні тільки це.
Галя із Дарниці• 03 октября в 21:24
Ответ дляСиниця у спідниці
Значит надо звонить на горячую линию узнавать
Лепетун• 03 октября в 21:28
Ответ дляГаля із Дарниці
Да, и сейчас во всех анкетах на актуализацию данных простят ставить галочку что ты не террорист, не принимал денег с каким-то стран и перечень там, что не общаешься с террористами и нет контактов, такого плана