Ростки жимолости• 03 октября в 14:36
Возле входа дом утром подарок
Половина мышки или две половины мышки. Котов нет, никого не кормим и не видим. Чтобы это значило.
Весёлая морковка• 03 октября в 15:10
Ответ дляРостки жимолости
Там все є. Тільки навпіл
То, може, до того, як ви проїхалися, вона ціла була :)))
У нас сьогодні вночі втік хрм´як. Але ми це помітили не одразу, а після того, як чоловік пропилососив квартиру. Хороша новина - хом´яка потім знайшли живим. Погана новина - виявляється, чоловік неякісно пилососить квартиру.
Ростки жимолости
• 03 октября в 15:13
Ответ дляВесёлая морковка
Хом´яків не має. Половинки не поруч) близько)
Моя улюблена страшко• 03 октября в 15:25
Ответ дляНаизнанку
авторе, пів мишки - то фігня. Ото я колись своїм, що кидаються під ноги, лиш двері відкрию, рявкнула ’Курви, марш на миші’ і на другий день зранку... і стільки ж біля дверей на терасу
Какие молодцы ...