Капризуля• 03 октября в 14:56
Хто видаляв 4 зуба мудрості за раз, розкажіть як пройшло
Ксерокопия ночи• 03 октября в 14:59
Рекомендують по 2 з кожної сторони. Щоб жувати можна було. А то місяць отходняка буде ще, жизні не радий тоді
Скромняшка• 03 октября в 15:01
Згадала, що другу сина видаляли (підлітку), вони із закордону приїхали не надовго. Бідна дитина.
Так, по 2 з кожної сторони - краще.
Ответ дляПополняю_Карму
Мне отказали, только два сразу, а потом по одному
Видаляли тільки по черзі, по 2 пари з однієї сторони. Нам на консультації одразу сказали, що 4 зуби видаляти не можна, бо дитина взагалі не зможе щось їсти, не кажучи вже про набряки і біль. Сьогодні вже четвертий день, як вирвали останні 2 зуба мудрості, то вже побігла на вулицю))
Квітка папороті• 03 октября в 15:09
мені видаляли, але це було просте видалення - хвилин за 15 -20 всі і видалили. Днів 2 був набряк, а потім все норм. А в племінниці ріс в десну, то там було складне видалення, з розрізанням десни і швами, такі зуби ніхто б не погодився видаляти одночасно кілька. Так що треба дивитися на кожну ситуацію
Вообще не факт• 03 октября в 15:33
4 сразу не удаляют
По 2. Нормально прошло
Отека почти не было. Хирург отличный, хотя нижний был очень проблемный
5 дней антибиотик и забыла про них
Были швы - сняли
По 2. Нормально прошло
5 дней антибиотик и забыла про них
Были швы - сняли
Отжигающая• 03 октября в 15:53
Так не сделают ,сестра удаляла 2 ,в кресле просидела 3 часа , больничный на неделю дали ,сидит сейчас дома опухшая ,есть может только каши и супы,сегодня третий день , чувствует себя не очень .Вот и подумайте ,что у вас может быть после удаления четырех....
Кружите меня,кружите• 03 октября в 17:16
Я удаляла, отек был на следующий день небольшой, потом прошел. Обезболивающее пила 1 раз после удаления, и то больше от страха. Еще антибиотики 3 дня, никаких полосканий
Радостина• 03 октября в 17:22
Дорослому тяжко одразу 4. По два радять.
А донці(13 років) видаляла. Під седацією. Одразу 4( в зачатках). Трохи була припухлість. Через тиждень вже не памʼятала про операцію.
Гл. Амурная• 03 октября в 20:13
Якщо прості видалення, швидко витягнули, зашили, все за хвилин 10-15 на зуб тоді норм. Але якщо атипове видалення, коли один зуб декілька годин намагаються видалити тоді і 2 забагато може за раз.
Але ще все залежить від конкретного організму. Якщо буде все добре, то пару днів на манній каші посидите, потім на супчиках після блендеру ще з тиждень, а там потихеньку і прийдете в нормальний режим. Антибіотиків менше будете пити якщо за раз.
Рекомендую дивитися по ситуації. Попередьте лікаря, що починаєте з 1-2 з якоїсь однієї сторони. А далі скажете по власним відчуттям. Якщо будете нормально почуватися то продовжите вже і з іншої сторони