Бокс-орун• 03 октября в 17:08

У кого є досвід роботи за кордоном, цікавлять варіанти (заводи, прибиральниця).

Чи поїхали б ще?
Проня_Прокоповна• 04 октября в 09:35
Ответ дляКапуста Маша
Ви працювали на Заландо? Мені пропонували цю вакансію, але це мені треба з переїздом, я знайшла поки що по місцю роботу. Але на майбутнє не виключаю роботу на Заландо.
Так. Там непогано, але 2 зміни, перша особа 5.45 починає. Працевлаштування було через посередницьку фірму. Зп маленька. Але не важко, кава-фрукти...я там знайшла знайому, досі спілкуємось, 5 років майже вже пройшло.
Щоб прям переїздити, воно того мабуть не варто, якщо до цього не додаються інші крім роботи аргументи.
Капуста Маша• 04 октября в 09:52
Ответ дляПроня_Прокоповна
Я розглядаю цю роботу, щоб не жити постійно в Німеччині, а приїхати, попрацювати і поїхати додому. Але це не зараз, а мінімум через рік, коли доньці вже виповниться 18.
Бибер-анонимер• 04 октября в 09:54
Ответ дляБодіпозітівна
ваша знакомая на заводе получает минимум 5 тыс баксов? не смешите
Мій знайомИЙ, працюючи на заводі BMW в Південній Кароліні, отримує близько 100 тис доларів на рік, але він не на конвеєрі.
А починав років 7 тому дійсно з найпростішої роботи на заводі.
Більше того, кращих робітників там відправляють вчитись за рахунок концерну, тож, окрім непоганої зарплатні та хорошого соц.пакету, працюючи на заводі, можна ще й технічну освіту здобути.
ИМ Ирина• 15 октября в 19:17
работаю уже 2,5 года на заводе слуховых аппаратов в Польше. работа легкая и сидячая. есть две смены а есть и три смотря какой отдел.зарплата немного больше минималки.из за того что работа не сложная то беру три обьекта в неделю убирать как подработку. не могу сказать что работа моей мечты. но когда я вижу что она оплачивается нормально- то можно и работать. сначала было стыдно немного-уборка все же. потом увидела что в европе никто ничего не стесняется-особенно когда касается вопроса заработать денег. со временем стесняться перестала и привыкла.этот ритм жизни помогает мне не только выжить а и жить хорошо.не думая о том а будет ли у меня что то кушать завтра..вообще на уборках можно очень хорошо зарабатывать-только если приватные квартиры или дома.
Братья Капли• 15 октября в 20:33
Ответ для ИМ Ирина
Здравствуйте, а можете подсказать контакты работодателя?