БезникаЯ• 03 октября в 17:29
Разрешается ли вам опоздать на работу, когда тревога?
Результат:
вже голосів:
23 (62.16%)
Можно когда тревога
7 (18.92%)
Только когда обстрел
7 (18.92%)
Нельзя никогда опаздывать
Тень льва• 03 октября в 17:29
Я лікар в приватній клініці. Не можна. Хоч ракети над головою, але іди.
БезникаЯ
• 03 октября в 17:30
Ответ дляТелячі ніжноСті
Я и без тревоги опаздываю и ни у кого не спрашиваю можно ли
А кем работаете?
Приму в дар• 03 октября в 17:32
Ответ дляТень льва
а я якось годину стирчала під клінікою, поки лікар прийшла. під час тривоги.
Приму в дар• 03 октября в 17:32
я можу і з дому працювати, якщо з лівого берега не можна вибратись.
Тень льва• 03 октября в 17:33
Ответ дляПриму в дар
Ну може їхала з лівого берега. В нас не дозволяють запізнюватись.
Играю_на_кларнете• 03 октября в 17:33
Ніколи не цікавилася цим, бо в нас кожен приходить, коли хоче ))))
Приму в дар• 03 октября в 17:33
Ответ дляТень льва
ми обоє на лівому березі, і клініка, і я).
БезникаЯ
• 03 октября в 17:34
Ответ дляИграю_на_кларнете
Круто, а ким працюєте?
Играю_на_кларнете• 03 октября в 17:36
Ответ дляТень льва
Це де, в державній таке?
так. Паціенти на мене не чекають, за це не переймайтеся ))
Тень льва• 03 октября в 17:38
Ответ дляИграю_на_кларнете
Ну якщо тривога, то і поліклініка зачинена.
В нас я можу ніч не спати, а з 9.00 повний запис.
Играю_на_кларнете• 03 октября в 17:38
Ответ дляТень льва
я в стаціонарі працюю, ми завжди відчинені
Роздратована шкіра• 03 октября в 17:41
Ответ дляПриму в дар
а чого не зайшли в клініку, почекали б
Парова машина• 03 октября в 17:41
Ответ дляИграю_на_кларнете
А почему не чекают? Они всё уже? 😢
А я з косою• 03 октября в 17:41
Ответ дляТень льва
Так в тревогу ничего не работает, всех выгоняют ’в убежище’, а по факту - просто на улицу.
Тень льва• 03 октября в 17:42
Ответ дляА я з косою
Кого куди виганяють в приватних клініках?
А я з косою• 03 октября в 17:45
Ответ дляТень льва
Помните женщину на Левобережке возле клиники убило (не буду называть название). Меня угораздило к ним на КТ записаться, приехала и как раз тревога была. Так весь персонал тупо стоял на улице под клиникой (как раз там, где женщину и убило), типа на перекур вышли. В саму клинику никого не впускали, пока отбой не объявили.
Тень льва• 03 октября в 17:47
Ответ дляА я з косою
Я стоматолог. Ніхто не прериває прийом)
Сяду на шию, дорого!• 03 октября в 17:48
Можна. Якщо ніц критичного - можна навіть не вийти і зробити все заплановане вдома, головне - має бути зроблено вчасно.
Приватна компанія консалтингова.
Файна цьоця• 03 октября в 17:58
Ответ дляТень льва
Адоніс виганяє і швидко
Шукаю трусики• 03 октября в 18:02
нас наоборот ругают если едем на работу в тревогу и не ходим в укрытие во время тревоги. ЗП естественно сохраняется за отсутствие на работе по причине тревоги.
Шукаю трусики• 03 октября в 18:02
Ответ дляФайна цьоця
Адоніс виганяє і швидко
это после прилета на Левобережке, раньше они всегда работали в тревогу
Роздратована шкіра• 03 октября в 18:10
Ответ дляА я з косою
если вы про адонис, то там 7 человек погибло
Играю_на_кларнете• 03 октября в 18:12
Ответ дляПарова машина
А почему не чекают? Они всё уже? 😢
нет, они просто лежат в стационаре, а я сама прихожу к ним в течение дня. Плановые консультации
На пів ставки• 03 октября в 19:43
Я - директор. Взагалі дозволяю запізнюватись, працювати з дому. На результат роботи негативно це не впливає, ніхто не зловживає цим. Але у нас невеликий колектив - до 15 людей в офісі
Замрійлива• 03 октября в 19:44
Ответ дляШукаю трусики
Была вечером на днях там на процедуре , тревога не выгнали )))