Червона ікорка• 03 октября в 17:53
Ваші підлітки у 10-11 класі знають, куди хочуть поступати?
Загалом питання про те, чи вони знають і розуміють ким хочуть бути. Не знаю, що радити дитині, яка цього не знає, не відчуває і страждає від того, що "всі" навколо "знають". Та дійсно більшість знає, чи багато хто ось так само не розуміє, куди себе прикласти?
Результат:
вже голосів:
38 (60.32%)
не знає
11 (17.46%)
знає чітко
9 (14.29%)
тиць
5 (7.94%)
не знає, але напрямок вибрано
Уравнобешенная• 03 октября в 17:55
Моя не знала, просила помочь и подсказать. Мы выбрали несколько специальностей, рассказали ей их преимущества и недостатки и выбрали вместе. Специальность писать не буду, раньше писала, тут тетки затюканные зафукали
Я-ваш шанс• 03 октября в 17:55
у Львів
оце і всіх планів. Дівчинка, 10 клас. Здасть НМТ, тоді будемо дивитися на що її балів вистачить. Скоріше за все щось пов´язане з англ. буде.
Непереможна• 03 октября в 17:57
Ответ дляУравнобешенная
А вы не пишите какую выбрали. Напишите, что рассматривали
Уравнобешенная• 03 октября в 18:00
Ответ дляНепереможна
Рассматривали аграрную сферу, логистику, менеджмент
Непереможна• 03 октября в 18:00
Ответ дляУравнобешенная
Спасибо
Пишу, не читаю• 03 октября в 18:01
Ответ дляЯ-ваш шанс
у Львів
Але ж вибирати предмети на НМТ варто з прицілом на спеціальність, для кожної свій коефіцієнт для різних предметів
Я-ваш шанс• 03 октября в 18:02
Ответ дляПишу, не читаю
Буде здавати англійську, вона у неї найсильніша, там же лише 1 на вибір.
Большой секретик• 03 октября в 18:03
Моя знала, але то була мрія на 190+ балів (здала краще). Але багато в сумнівах. Зараз можна в магістратуру після бакалаврата на багато чого іншого. Хлопці зразу йдуть на нафтогаз, будівництво, дівчата на економічні, лінгвістику. Потім конкретно вже знають куди хочуть.
Чи є пріоритетом бюджет? Зараз ще гарні гранти. Шанси отримати освіту безкоштовно або недорого є, якщо дитина вчила й обирала свідомо.
Я_з_Франека• 03 октября в 18:04
Вже закінчив універ, але з 10-го класу знав та вибрав сам
На третьому курсі розчарувався, але закінчив.. його досвід
Большой секретик• 03 октября в 18:04
Ответ дляПишу, не читаю
Так, бо іноземна 190 для лінгвістики то супер, а для мед так собі
МинерАлочка• 03 октября в 18:06
Да, уже определился,раньше хотел немного другое,но это его выбор,куда хочет туда пусть и поступит
тяжкаялюдина• 03 октября в 18:09
10 клас знає. Зараз і вибирають, які предмети вчити в старших класах, що знадобляться. Але, звичайно, може ще передумати
Эскиз бесконечности• 03 октября в 18:09
Ответ дляМалявка ще та
Моя дитина творча. Тому авжеш знає , творчі вони такі
я теж так думала
що без питань якийсь арт
а тут бац і - кримінальна психологія...
а це академія СБУ і кому ото потрібно вразливій високочутливій дівчині
Але ж недоведеш ((
що без питань якийсь арт
а тут бац і - кримінальна психологія...
Але ж недоведеш ((
Луноходик_Ик• 03 октября в 18:15
Мої чітко не знали, чого хочуть
Відкидали те, що точно не подобається
Легше було лиш з тим, що дуже добре вчилися і могли здати все на високі бали без підготовки
Відкидали те, що точно не подобається
Намакушка• 03 октября в 18:16
Ответ дляЭлектричка
Мой в 5 лет определился. Сейчас ему 18. Учится.
Цікаво, що за професія? Лікар?
Непереможна• 03 октября в 18:17
Ответ дляЯ-ваш шанс
И моя так же. Хотя пока у нее в приоритете специальность, где английский не даст максимум баллов. Но другой предмет выбирать отказалась
Гуру троллинга• 03 октября в 18:23
Я сама в 17 не знала і не розуміла. Знала, що технічна освіта. Обирала прямо буквально методом тику: закривала очі і тицяла олівцем в перелік факультетів КПІ.
Тому аж ніяк не можу засуджувати тих, хто не знає, ким стати. Частково розуміння професії з´являється десь на третьому курсі, остаточно - лише коли починаєш працювати. Тому мені дуже подобається ідея ’практики’ на реальних підприємствах для школярів в країні, де зараз живу. Маючи якісь амбіції, можна нормально так зорієнтуватися
Бентливуман• 03 октября в 18:30
Не знає і не планує, були думки на медицину, але виїхали за кордон і все змінилося, є тільки невідомість чи буде вступати в нашій країні чи залишить за кордоном ще не знає.
Уравнобешенная• 03 октября в 18:38
Ответ дляЭлектричка
Ветеринар? Моя средняя в пять лет мечтает ветеринаром стать
Электричка• 03 октября в 18:43
Ответ дляНамакушка
Цікаво, що за професія? Лікар?
Машинист поезда
Кицюююня• 03 октября в 19:01
Закончил школу и пошёл работать. Кем хочет быть не понятно, страна не нравится. Домой нет возможности вернуться.
Стриптизерка• 03 октября в 19:13
Знает что хочет изучать и куда будет поступать, а вот кем именно стать…как потом эти знания приложить к жизни, чтобы можно было жить достойно…пока не знает.
Розвідка Маші• 03 октября в 20:42
Пройдите тестирование по проф ориентации. Хотя бы определитесь, это больше гуманитарная сфера или техническая. У меня сын с точными науками не дружит совсем. Хорошо даются языки и гуманитарные дисциплины типа история, философия, литература. Активный, играет в театре, коммуникабельный. Мечтает про международные отношения, но это вряд ли. Будем смотреть историю, философию, какие-то общие дисциплины.
Непереможна• 03 октября в 20:58
Ответ дляРозвідка Маші
А работать где потом? Философом?
Екатерина27• 03 октября в 23:13
Мой сын определился еще в 9 классе. Собственно на этой специальности и учится. Единственное, что не в Украине.