КокошинЭль• 03 октября в 19:33

Якщо виїхали до Польщі і оформили захист

То чи можна переїхати в іншу країну Європи ?
Родичка так поїхала і каже, що не можна їй нікуди виїжджати, бо захист наново не дадуть.
А я, здається, десь на форумі читала, що люди їздять, міняють країни.
АБВГДэшница• 03 октября в 19:36
можно. Но лучше почитать правила на сейчас перед тем как планировать поездку.
Залізна пані• 03 октября в 19:40
Дама_с_коготками• 03 октября в 19:45
Элька-Карамелька• 03 октября в 19:51
Ответ дляДама_с_коготками
фото
Захист - це не ВНЖ, на жаль. Тому вже зразу плутанина з поняттями. Треба звертатися в групи Фейсбук або Телеграм по країнам, або до волонтерів, яка зараз ситуація, всюди свої нюанси.
Ленивица-красавица• 03 октября в 20:10
Німеччина вже відмовляє після іншої країни Євросоюзу. Нові закони в дії.
жар-птица Нюра• 04 октября в 15:42
Ответ дляЗалізна пані
фото
Але це застарілі дані, з 13го серпня Німечина вертає всіх до Польші.