Мне кажется, что я неудачница. Ни в одной сфере жизни ничего не получается
У мене подруга себе двадцять років шукала, всі вважали її дивною, але ніхто не наважувався сказати їй це в обличчя, бо могла і вгатити. В підсумку зараз щаслива людина, яка займається улюбленою справою, що приносить непоганий прибуток. Я в порівнянні з нею, ще в пошуку. Шкода, що почала пізніше ніж вона...
Потринділиця• 2 часа назад
А шо поделать, не всем дан высокий IQ, привлекательная внешность, благоприятная биохимия мозга для налаживания социальных связей