Аноним_552• 18 марта 2014
Девченочки-кулинарочки, что готовите из фасоли?
Девочки, посоветуйте пожалуйста проверенные рецепты блюд из фасоли.
Желательно диетические. Захотелось фасоли. Почитала, что она имеет не высокий гликемический индекс и довольно полезна при похудении, чистый белок как ни как ;).
Купила крупную белую и меленькую черную.
Кому не жалко, поделитесь вкусненькими рецептами )))
Заранее всем большое спасибо!
Ответ дляАноним_552
Щиро Вам дякую!
Я хоча і з півдня, але дуже люблю наш українській Захід! Все там таке дивовижне: люди, природа і навіть страви! Неможу вимовити словами, простіше кажучи - дуже люблю!
За рецепт окремо дякую, якщо щось буде не так, з вашого дозволу потурбую Вас особисто
І за пораду з квасолею дякую, візьму собі на замітку. Дуже актуально, бо я якось забула про спецефекти
Одне питання: заливати повторно холодною водою, чи кип’ятком?
Я хоча і з півдня, але дуже люблю наш українській Захід! Все там таке дивовижне: люди, природа і навіть страви! Неможу вимовити словами, простіше кажучи - дуже люблю! За рецепт окремо дякую, якщо щось буде не так, з вашого дозволу потурбую Вас особисто
звичайно звертаютеся в любий час (боб гуляш страва не проста, одразу не получиться) а заливати треба двічі холодною водою і доводити до кипіння. І ще один суп (він мій улюблений) Зварити звичайний бульон з квасолі (так як з курки). Тобто зварити квасолю з додаванням різних корінців. Під кінець додати просту зажарку з цибулею і зелень (петрушка, любисток можна часник, хто любить). Приправити як любите.До цього бульона треба зробити спеціальну лапшу. Замісити круте тісто і розкачати його НЕ тонко, потім порізати квадратиками і відварити. Їсти як звичайний бульон з лапшею. Не повірите, але це ДУЖЕ смачно.
Аноним_552
• 18 марта 2014
Ответ дляnananm
варіантів мільйон! А ще я згадала, що іноді готую квасолю на гарнір (до стейку). Трішки обжарити потерту цибулю, додати 3-4 ст.л. сметани, потім додати відварену квасолю і приправити за смаком (зелена цибуля, часник, зелена петрушка, трохи паприки, чорний чи гострий перець, будь яка улюблена приправа...що завгодно) хай трохи прогріється і присипати зверху мукою (зовсім трішки), добре перемішати і все.
Ой балуєте Ви мене
Стільки смачних рецептів одразу
Ось цибулу я ніколи ще не терла, навіть не уявляю як над нею можна ридати під час цієї процедури
Але, знову ж таки, дуже заманливо і вкусно читати, тож треба готувати! Мабуть квасоля надовго в мене на столі з’явиться, поки усі ці рецепти перепробую
Дякую, що про спецефекти нагадали і засоби їх попередження, бо навіть страшно уявити наслідки
Стільки смачних рецептів одразу

Ответ дляАноним_552
Ой балуєте Ви мене
Стільки смачних рецептів одразу

цибулю можна просто дрібно порізати, але якщо потерти вона не відчувається в стравах, мені так більше подобається.
Аноним_552
• 18 марта 2014
Ответ дляnananm
Яка ж Ви кулинарочка! Така тонесенька и стройнесенька, а так смачно готуєте! Мабуть Ви відьма!
Сподіаюсь, що Ви розумієте, що це жарт, хоча заздрість і погана річь, але я Вам заздрю
Аноним_552
• 18 марта 2014
Ответ дляnananm
Обов’язково спробую! Люблю все нове, так само як і експерементувати. Так шо дуже дякую за рецепти і особисті поправки і поради - це ще важливіше!

Ответ дляАноним_552
та не така я вже стройненька
Закарпатська кухня на стільки смачна, що навіть лікі апетит не відбивають. Мені в аптеці так ы сказали ’Якщо Вам не допомагає Елєгантін, то просто не готуйте так смачно :( Якби Ви знали як готують угорські жінки
а яка в них випічка
боюсь ходити до них в гості, тому-що втриматись неможливо.
а яка в них випічка
Лепешечка• 18 марта 2014
Вареное сердце, лук кольцами маринованный, вареная фасоль, огурчики квашенные, масло оливковое, можно добавить квашенной капусты.
Аноним_552
• 18 марта 2014
Ответ дляnananm
та не така я вже стройненька
а яка в них випічка
Та не прибідняйтеся, худенька і стройненька!
Не скажу, що не заздрю Вам! Ходити до угорських жінок на випічку я б не проти
, але 1000 км. далекува-то буде

Аноним_552
• 18 марта 2014
Ответ дляЛепешечка
Спасибо, попробую
Лепешечка• 18 марта 2014
Ответ дляАноним_552
Спасибо, попробую
Вы меня опередили по темке, я хожу в школу правильного питания, собираю полезные рецепты ))
Аноним_552
• 18 марта 2014
Ответ дляЛепешечка
Не старалась, но так уж вышло
Полезные рецепты всегда полезны
так что пользуйтесь советами девочек на здоровье, что и я планирую делать!
Будем стройны и здоровы!
Полезные рецепты всегда полезны
Будем стройны и здоровы!
Аноним_552
• 18 марта 2014
Ответ дляdoughter
лобио и паштет
Лобио мне уже посоветовали, да еще и с детальным рецептом, а вот фасолевый паштет не пробовала. Куриный делаю вкусный, а фасолевый не знаю.
Ответ дляАноним_552
Вы умничка!
Я тоже люблю баловать любимых всякими вкусностями
Тут что-то приспичило с фасолькой, наверное старею
Да ладно, стареете, мне 34 и ниче, бодра и весела
Хотите напишу вкусный рецепт лобиани, это рож.тесто на кефире + нач.из фасоли, обалденно вкусно!!!
Аноним_552
• 18 марта 2014
Ответ дляagata116
Мне на год больше, так что все же старею
А рецепт хочу! Лишним такие вещи не бывают, так что заранее спасибо!
я тушу фасоль с лучком и морковкой в своей мультиварке (в такой ) и после этого выкладываю в блендер, соединяю с поджаренными зернышками кунжута и капельку зелени укропа(это пожеланию) + ложечка оливкового масла.- и все блендерю в однородную массу. ее вкусно намазывать на лаваш, на крекисы, на свежий белый хлеб, использовать как соус-подливу(если добавить чуток овощного бульона) к макаронам и пасте.
если ее же соединить с грецкими орехами- масса поменяет свой вкус и будет уже другой густой соус-как вариант.
Аноним_552
• 18 марта 2014
Ответ дляЖулиета
Спасибо, попробую! Звучит вкусно!
А вот Вашу ссылочку не поняла, там обзор мультиварки, а не рецепт. Вы все продукты закладываете сырыми и на сколько и какой режим ставите?