ДелиВерка• Изменено 03 октября 2025
В квартире холодина
У вас тоже?
Глаза_в_3_карата• 03 октября 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Нет, неделю как включили отопление
У вас автономное?
КвартираЧья• 03 октября 2025
у нас свій будинок, прогріваємо вже тиждень. Зараз приїхала до дітей в Польшу, тут з 1 жовтня вже включили опалення
долой_лама• 03 октября 2025
Все-таки новобудова - це вєщь. В спортивному костюмі нормально без опалення. Це при тому, що одне вікно панорамне.
Ловлю капці• 03 октября 2025
Інколи включаємо кондер в кімнаті на вечер та ніч. Вдень відкриті вікна
Глаза_в_3_карата• 03 октября 2025
Ответ длядолой_лама
Я теж в новобудові, але холодина. Ще й місто вологе дуже
Сусідка знизу• 03 октября 2025
Ответ длядолой_лама
В спортивному костюмі і в панельці нормально.
Фиона Шрековна• 03 октября 2025
днепр, 18-19, мне норм. даже когда когда раздеваешься свежо, нет дискомфорта. думаю, 16 дома это холодно.
АБВГДейка• 04 октября 2025
Ответ дляЭт вернячОк
без обид конечно, но на месяц я переезжаю к вам
Я бы не переехала. При 28 я буду обливаться потом от жары. Мне 22 самый кайф
Эт вернячОк• 04 октября 2025
Ответ дляАБВГДейка
тогда вы ко мне
а я - туда
идет?
а я - туда
идет?
АБВГДейка• 04 октября 2025
Ответ дляЭт вернячОк
тогда вы ко мне
а я - туда
идет?
а я - туда
идет?
А у вас сколько? У меня 20. Глянула сейчас на градусник, но это окно на проветривание было открыто какое-то время
ОхиИВздохи• 04 октября 2025
Більш менш тепло, але будемо вмикати обігрівачі далі, опалення в кращому випадку увімкнуть десь в листопаді. Я так розумію рашка взялась за енергетику, ще й світло не буде. Київ