И.О. человека• 04 октября в 09:55

Податкова виявила відсутність РРО. Які наслідки?

Чи зможе вона відкрити всі рахунки ФОП та перевіряти правильність написання призначення платежів?

Чи просто буде штраф за РРО
Чи полізуть глибше копатись? Договори з контрагентами перевіряти і тд
Мандолина Бу• 04 октября в 09:56
Податкова може перевіряти все,там монстри в плані перевірки
ИграйМойГормон• 04 октября в 10:01
https://i-factor-ua.cdn.ampproject.org/v/s/i.facto...
Неместная Я• 04 октября в 10:01
Буде штраф, буде перевірка. А ось яка перевірка, залежить від робітника податкової, плана який треба виконати підрозділу податкової, та настрою начальника цього підрозділа
ИграйМойГормон• 04 октября в 10:01
Читайте. Без рро не можна працювати, якщо воно вам потрібно за видом діяльності. Бо рро потрібно не всім
Без Баяна• 04 октября в 10:03
А у Вас торговля онлайн или оффлайн магазин? Или что вообще.
автор И.О. человека • 04 октября в 10:04
Ответ дляМандолина Бу
В мене проблема
Мені орендар перечисляє на рахунок ФОП компенсацію
Як виявилось такого не можна робити
Я зараз перероблю з ними договір оренди

Але як же бути з попередніми тими платежами
Там скрізь компенсація комунальних послуг

https://youtube.com/shorts/RhSzmErYcV8?si=LRM48sAZ...

https://zp.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/910961.ht...
автор И.О. человека • 04 октября в 10:07
Ответ дляБез Баяна
Здаю в подобову оренду
Люди приходять на перегляд- можуть дати готівку за бронювання
Я зазвичай виставляю рахунок фоп після перегляду
Але була «ліпова закупка» де мені втулили готівку
А як вияснилось що то податкова і повинна мати якусь систему щоб видавало людям чеки
автор И.О. человека • 04 октября в 10:08
Чи є тут бухгалтери
Як ви вирішуєте проблему з тими комунальними, які висилали раніше на фоп?
Як цю помилку виправити

І чи правда якщо я зараз почну щось виправляти то приверну увагу податкової?
Можливо просто змінити договір і почати «нове життя» ?
Ковбой Хагис• 04 октября в 10:11
Ответ дляИ.О. человека
Здаю в подобову оренду
за готівку оштарфують, потрібен в такому випадку РРО. Інші платежі якщо якщо платили безпосередньо на рахунок (по айбану) ФОП то РРО не треба.
Ковбой Хагис• 04 октября в 10:12
Ответ дляИ.О. человека
Чи є тут бухгалтери
Як цю помилку виправити

А в чому проблема? з цим? З готівкою ясно. А цим що не так?
Чупа-чупс• 04 октября в 10:12
Ответ дляМандолина Бу
Тим більше знайти такий кладезь порушень, як автор:) золота жила
Чупа-чупс• 04 октября в 10:13
Ответ дляИ.О. человека
В мене проблема
Як виявилось такого не можна робити
Я зараз перероблю з ними договір оренди

Про що ви думали, коли відкривали фоп?
автор И.О. человека • 04 октября в 10:15
Ответ дляКовбой Хагис
Податківці сказали що мені потрібно мати іще альтернатива оплати так як я порушую закон права споживачів
Так як я зустрічаюсь із орендарями і на місці з ними спілкуюся вони мають мати змогу і оплатити готівкою

Я теж думала що якщо оплата на рахунок то не треба РРО
автор И.О. человека • 04 октября в 10:16
Ответ дляЧупа-чупс
Про що ви думали, коли відкривали фоп?
Вже нажаль як є
Треба виправляти помилки
Ковбой Хагис• 04 октября в 10:17
Ответ дляИ.О. человека

Я про таке не чула... Де є такі вимоги що приймати обов´язково усіма видами оплати??? Це на базарах ввели правило що треба не тільки готівку, але і щоб була можливітсь розрахуватися карткою. Але у вас же інша ситуація.
Чупа-чупс• 04 октября в 10:17
Ответ дляИ.О. человека
Вже нажаль як є
Треба виправляти помилки
Ну так помилки ваші, а виправляти мабть всі ще й бещкоштовно. Наймайте податкового консультанта чи зтт там за фахом має вам порядки наводити, платіть гроші.
Чупа-чупс• 04 октября в 10:19
Ответ дляКовбой Хагис
Автора оштрафували за приховування доходів і несплату податків.
Ковбой Хагис• 04 октября в 10:19
Ответ дляЧупа-чупс
фу на вас... може харош вигулювати біле пальто??? спробуйте самоствердитися не на чужому нещасті, а на чомусь позитивному... притулку для тварин допоможить чи що...
Ковбой Хагис• 04 октября в 10:20
Ответ дляЧупа-чупс
І? Яке це відношення має до прав споживачів щодо різновидів оплати готівка/не готівка?
автор И.О. человека • 04 октября в 10:25
Ответ дляКовбой Хагис
Ні
Ось Смакович про це навіть казав в ютубі
Мол він прийшов в барбершоп
В мене є готівка- я дав готівку
Я хочу розрахуватись пластиковою картою- дайте мені пост термінал
А ви маєте дати тому що це законне право споживача «закон про захист прав споживачів»
автор И.О. человека • 04 октября в 10:27
Ответ дляКовбой Хагис
Мол він прийшов в барбершоп
В мене є готівка- я дав готівку

Інспектор сказав шо має бути система тап ту фон, щоб осб так клікатт по телефону і списувались кошти
ПуГоФФка• 04 октября в 10:27
Комунальні вважаються доходом фізособи і треба сплати 18+5% податків, тому в призначення платежу не потрібно писати що це комунальні, а просто оренда.
При перевірці вони мають право запросити всі банківські виписки і перевірити всі надходження.
автор И.О. человека • 04 октября в 10:29
Ответ дляПуГоФФка
Так, дякую вам дуже
Я теж так прочитала
Але ж що мені робити за ті минулі платежі за рік.. кожного місяця мені приходила ця компенсація
Чи потрібно зараз змінювати декларацію..
робити ось ці дії орендарю?

Чи краще просто змінити договір оренди і більше ніколи не приймати ті комунальні
короткопамятна• 04 октября в 10:30
согласно Кодексу об административных правонарушениях, в случае нарушения установленных требований к обеспечению расчетов за товары и услуги электронными платежными средствами органы доходов и сборов также могут наложить на предприятие торговли штраф в размере от 100 до 200 необлагаемых минимумов (1700-3400 грн), а при повторном нарушении – от 500 до 1000 необлагаемых минимумов (8500-17000 грн).
ПуГоФФка• 04 октября в 10:32
Ответ дляИ.О. человека
Так, дякую вам дуже
Я теж так прочитала
робити ось ці дії орендарю?

Те що вже пройшло ви не зміните. Надалі - змінити Договір щоб цих комунальних не було.
Це у вас для податкових агентів. У вас і юрособи орендують?
автор И.О. человека • 04 октября в 10:33
Ответ дляПуГоФФка
Вони казали що будуть перевіряти чи я даю iban чи даю карту фоп
ПуГоФФка• 04 октября в 10:33
Ответ дляИ.О. человека
Щоб без РРО потрібно давати Iban
автор И.О. человека • 04 октября в 10:34
Ответ дляПуГоФФка
• Договір можна переробити тільки на майбутні платежі, щоб нові компенсації комунальних оформлювати правильно.

• Якщо компенсація вже була виплачена і вказана в платіжному дорученні, її не можна видалити заднім числом

Я не знаю як бути
Чи треба виправляти ті помилки
Чи просто почати з нового листа з новим договором?
Ответ дляПуГоФФка
Щоб без РРО потрібно давати Iban
Так
Я так і давала iban завжди
автор И.О. человека • 04 октября в 10:36
Ответ дляПуГоФФка
Орендує ТОВ в мене