Сили спецоперацій уразили один із найновіших російських кораблів на ходу в Онезькому озері на території республіки Карелія.
Зазначається, що уражений ’Град’ — один із найновіших і найсучасніших кораблів РФ, введений до складу Балтійського флоту Росії 29 грудня 2022 року. Основним озброєнням судна є ракетний комплекс ’Калібр-НК’.
Путін до кінця року втратить потужності нпз, можливість ганяти танкери через датський пролив і майже всі установки пво, які прикривають москву
А потім до нього на аганьок завітає фламінго.
Абсіралово по путінськи
Черный Ловелас• 04 октября в 14:34
Ответ дляlilul990
Я майже впевнена що в оточенні путіна купа кротів які помагають гру та сбу
Шоб його нарешті йобнути
путина нет то кукла ботоксная которую держат для телевизора.
SantaMonika• 04 октября в 14:36
Я не хочу вам споганити настрій, але новий обстріл вже не старті
І навіщо ми так просимо томагавки, дуже старі, якщо типу в нас фламінго, нові
Вас хтось розводить
Черный Ловелас• 04 октября в 14:41
Ответ дляSantaMonika
Вас хтось розводить
нехер просить томагавки у нас есть свое которое может полететь грубо говоря на 1000 км и уже завтра это детище кб - Луч ракета Нептун-Д нужно максимально деньги в кладывать в свое чтоб потом не спрашивать разрешения куда можно бить а куда нет. Они дадут 50 томагавков и запретят бить ими вглубь это 100 процентов какой с них толк.
Фрау Донна Роза• 04 октября в 14:47
Ответ дляЧерный Ловелас
куклы и клоуны правят миром
Веточка сакуры67• 04 октября в 14:49
Если читать все ваши темы , то у меня перед глазами вся Россия как наш Волчанск, а на вооружении маленькая кучка людей с тремя автоматами. Но это далеко не так.
Ответ дляЧерный Ловелас
Нептун в серії?
Мама Никитки-2• 04 октября в 15:06
Ответ дляLudaSHS
Думаєте? Такі відстані
Та пофіг чим. Головне шо вцілили. Та ще самольотиків багацько, от би ще одну павутину
Ответ дляЧерный Ловелас
Вы сами то верите что написали, 4 год войны а мы все надеемся увидеть нашу ракеты, только они появятся и власть наводит, и все розхерачат, не хочет власть травмировать рашу
Черный Ловелас• 04 октября в 15:27
Ответ дляеліт
война с 2014 года , так что 11 год войны, не верю но 5 процентов веры еще осталось.
Ответ дляlilul990
Війна по суті закінчилась
Ми не можемо вийти на кордони 91, путін не може захопити всю Україну
Саме про це казав венс: треба привести путіна до реальності
Війна закінчиться, коли перестануть летіти ракети в Україну, коли почне літати цивільна авіація. Ви чим подорожували з Польщі на Дніпропетровщину?
Ответ дляВалькірія
Щось те Фламінго ніхто не бачив поки що. мабуть, Міндіч і ко розікрали гроші просто, так само, як і завжди. де ті Паляниці, Сармати і все решта, чим так голосно хвалилася зе-влада?
Є, працюють по цілям, і Паляниця теж . Ще нова розробка на літеру М