ИМХОля• 04 октября 2025
100 тыс - минимальная сумма в месяц для троих(
Посчитала в очередной раз бюджет. Чтобы закрыть основные потребности и немного отложить. Без массажа, бензина, косметолога и т.д(( . Я, наверное, уже никогда не выплыву, чтобы жить нормально самой. Придется держаться за мужа. Эх, прощай, свобода...
В моїй хаті моя правда• 04 октября 2025
Ответ дляБеллаДонна
Плачу по 2500 круглий рік, субсідії немає, а лізти з шкури не хочу, за літо і осінь борги погашаю, і з грудня починаю з 0.
у меня летом 4500 было
поэтому если я буду платить по 2500 круглый год - на конец года буду в минусе тысяч на 15
Крайня невістка• 04 октября 2025
Ответ дляПожарник
То не життя, то виживання, існування в бідності. Сумно, що є такі родини.
Я думаю что сейчас таких родын большая часть Украины.
В моїй хаті моя правда• 04 октября 2025
Ответ длячерная мамба
Я та двоє дітей, в мене оренда 16; няня для вечірніх прогулянок; приватний садочок з 9 до 13;
Інша дитина - суміш, памперси, одяг з якого швидко виростає; машина, яку заправляю.
Їжа - абсолютно звичайна овочі свіжі, курятина, сало, масло, риба. Інколи мак, суші, бургери. Одяг зара,Скетчерс, Резервд. Виглядаємо нормально, охайно, сучасно доволі. Косметолог - раз на місяць масаж/догляд 1,5 тисячі.
Я скажу, що майже повністю закриваю свої потреби у тих умовах, яких я зараз. Не жаліюся.
Ось мої витрати на 3-х на таке життя, як я написала.
и ни копейки наличных?
жижифреймут• 04 октября 2025
Ответ дляПуки-куки
Ну як би ціни знаю добре, вони все таки менші, ніж наші
І так, нам вистачає 3k жити нормально
В Україні, як почитаєш, треба по 100 тисяч гривень
Кожному !
І так, нам вистачає 3k жити нормально
Кожному !
Так у вас 150 тысяч в пересчёте на гривны. Вам нужно покупать всякие павербанки,приблуды? И вообще,чего вы лезете в эти темы?
Ответ дляПуки-куки
Ми живемо зараз на 3000 є
Сімʼя три людини, за кордоном
На оренді квартири три кімнати. Нормальні умови. Нам ще вистачає на алко, погуляти і на відпустки на Балканах
Все це читаю, розумію, що в Україні трохи вже зажралися
Сімʼя три людини, за кордоном
Да,мы очень зажрались в Украине. Слов нет
ИМХОля
• 04 октября 2025
Ответ дляПожарник
Можна ваші підрахунки? Тому як в нас на 4 трохи менший бюджет і вдається відкладати
Дитина - 25 тис.
Тварини - 5 тис.
Продукти -15 тис (коли чоловік вдома, зараз його немає і витрати суттєво скоротились).
Салон - 3550 (все разом: 3 стрижки, манікюр, педікюр, брови)
Дім - 5000
Подорожі - 14000 (щомісячні+відкласти на відпочинок)
Проїзд - 3000
Навчання - 5000
Спорт для дорослих - 5000
Відкласти - 10000
Тварини - 5 тис.
Дім - 5000
Проїзд - 3000
Навчання - 5000
Спорт для дорослих - 5000
Відкласти - 10000
Пуки-куки• 04 октября 2025
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
одна? да, вы бы прожили
умножьте на три и получите те жде самые 120 тыс. это всего лишь 3000 долларов
поэтому, ничем не отличается от ваших 3000 евро. у кого на семью доход 120 тыс, тоже не жалуются особо
3000 євро -1000 на оренду з комунальними
Залишається 2000
За 700-800 продукти і побутові речі
Одяг дешевий, тут без питань
Хай з одягом 1000
Залишається 1000
Ось ця тисяча йде на гульки, подорожі, заправки авто, подарунки
В Україні ціни дешевші, своє житло у більшості, люди ниють все одно
Залишається 2000
За 700-800 продукти і побутові речі
Одяг дешевий, тут без питань
Хай з одягом 1000
Залишається 1000
черная мамба• 04 октября 2025
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
и ни копейки наличных?
Не зрозуміла питання? Готівка є, але ж все на картку надходить. Тому коли я її знімаю, то це йдуть як витрати.
В танке• 04 октября 2025
Ответ дляБеллаДонна
Машинка за 500грн це одноразова, дарувала папі за 1800, щоб вона дійсно йому хоч рік прослужила?!
Мой отец купил себе машинку Vitek примерно за 300 грн, когда начался ковид и все парикмахерские закрылись. И вот уже 5 лет он 2 раза в месяц стрижется этой одноразовой машинкой.
Крайня невістка• 04 октября 2025
Ответ длячерная мамба
Советчицы уже дошли мозгами до того, что свои скрины расходов по карточкам показывают друг другу
Пуки-куки• 04 октября 2025
Ответ дляLizavel
Якби да, бо реально прожити на значно менші суми
В моїй хаті моя правда• 04 октября 2025
Ответ дляПуки-куки
І так, нам вистачає 3k жити нормально
Кожному !
І так, нам вистачає 3k жити нормально
Кожному !
меньше? ха-ха
они не меньше, они одинаковые, если брать один и тот же продукт
на что-то ВЫШЕ
например, йогурт - у нас уже 50 грн баночка
а у вас за 2,5 можно четыре штуки купить
на что-то ВЫШЕ
черная мамба• 04 октября 2025
Ответ дляКрайня невістка
Якщо вам легше буде, то можу написати, що місячні розтрати за останні місяці від 40-60. Що це змінить? Синій морді стане краще?
В моїй хаті моя правда• 04 октября 2025
Ответ дляПуки-куки
Залишається 2000
За 700-800 продукти і побутові речі
Одяг дешевий, тут без питань
Хай з одягом 1000
Залишається 1000
Залишається 2000
За 700-800 продукти і побутові речі
Одяг дешевий, тут без питань
Хай з одягом 1000
Залишається 1000
ага, у большинства
интересно, где и как живут ВПО
вы хоть раз задумывались?
и аренда почти 1000 евро стоит, также, если снимать нормальную квартиру на семью, а не втроем/вчетвером в гостинке ютиться
интересно, где и как живут ВПО
вы хоть раз задумывались?
В танке• 04 октября 2025
Ответ дляБеллаДонна
вот она среди заказов
5,5 лет уже работает
Пуки-куки• 04 октября 2025
Ответ дляLizavel
Под ракетами ещё попробуйте заработать эти деньги,для начала,не спав нормально 4 года
То скільки вам треба заробити ? По 100 тис кожному ?
Якби я могла жити вдома, я б заробила свій мінімум для проживання, це точно
Ответ дляПуки-куки
Залишається 2000
За 700-800 продукти і побутові речі
Одяг дешевий, тут без питань
Хай з одягом 1000
Залишається 1000
Залишається 2000
За 700-800 продукти і побутові речі
Одяг дешевий, тут без питань
Хай з одягом 1000
Залишається 1000
Многим нужно ещё пенсионерам помогать в Украине и многие на аренде живут
Пуки-куки• 04 октября 2025
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
ага, у большинства
интересно, где и как живут ВПО
вы хоть раз задумывались?
интересно, где и как живут ВПО
вы хоть раз задумывались?
Я знаю, тому краще знімати за кордоном
Але в кого є свої квартири. Це ниття дивне
В моїй хаті моя правда• 04 октября 2025
Ответ дляLizavel
бесполезно
адепт - вы там зажрались
странно, чего она выехала
наверное, от очень хорошей жизни, чтобы в европе немного пожить, как простые люди
адепт - вы там зажрались
странно, чего она выехала
жижифреймут• 04 октября 2025
Ответ дляПуки-куки
Речь была не о ста тысячах,а о 100 на семью. Вы сравниваете свою сытую жизнь с жизнью людей в войне с нереальными ценами. Совесть есть?
Ответ дляИМХОля
Кожен читає, як хоче. Я не вважаю, що 100 тис - це дорога жінка. Це на трьох+тварини, розумієте? І одяг в дорогих магазинах я собі дозволити не можу.
Ну, дивіться. Одяг в дорогих магазинах - це все добре. А от одягтіз Зар, Ейч Ем, і решиа мас маркетам- це хйня повна. Я купила якось такі класні і якісні речі в Хумані, що мене за вуха звідти не витягнеш. А чоловіка я маю можна сказати багатого, він протестує проти моїх похождєній по секондам. Але я знаю що я куплю речі краще по вартості 20-30% від ціни в хорошому магазині. (Тобто на 80-70% дешевше); взуття за дорого купляю но взуття то ж не так часто.
По їжі. Зайнялися здоров‘ям, і я тепер багато що знаю про харчування. І в здоровому харчуванні головне не лінуватися і ізволить постояти у плити. Такі продукти як всі консерви, гастрономія (колбаси-сосиски), крем чізи, плавлена фігня, намазки, делікатеси (типу хамонів), швидкі сніданки, - це все сміття харчове.
А купити свіжі м‘ясо-рибу, крупи і бобові, олію яйця і щось типу кефірів, овочі і коренеплоди- це копійки. Із «дорогого» -.це авокади, горішки і броколі. Зараз броколі по 50-60грн, рекорд дешевизни. Наморозила вже і ще наморжу. Ягоди - наморозила в каші.
Але да. Кожен ранок встань - і вари кашу 25 хв; кожні дів дні - готуй м‘ясо рибу. І гарнір новий. І на вечерю, і на роботу! Готовки хватає. Бутік не можна, піцу не можна.
Пуки-куки• 04 октября 2025
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
бесполезно
адепт - вы там зажрались
странно, чего она выехала
адепт - вы там зажрались
странно, чего она выехала
Ви трохи почекайте, може і вам прийдеться
Насміхатись з такого - дно
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
овсянка - совершенно пустая
гречка, да, может заменить киноа
яблоки по 80 грн, зимой будут по 150
да, это не маракуйя за 200 шрг/шт, но никакие зимние яблоки не сравняться с гранатми в сезон или хурмой
а они тоже не по 40 грн
гречка, да, может заменить киноа
яблоки по 80 грн, зимой будут по 150
а они тоже не по 40 грн
Да добрий день совєршенно пустая. Ви про шо???? Це якась помилкова інформація. Немає жодної цільної крупи - пустої. Ми ж не говоримо про «пластівці».
В моїй хаті моя правда• 04 октября 2025
Ответ дляПуки-куки
Насміхатись з такого - дно
украинчики
мову забываете? почЕкайте
т.е. рассказывать, что мы тут зажрались не дно?
а отвечать вам на ваши иллюзии - дно
ну-ну
мову забываете? почЕкайте
а отвечать вам на ваши иллюзии - дно
ну-ну
Ответ дляПуки-куки
Приезжайте и заработайте. Сначала не поспите 4 года нормально и в час пик после тревоги проедьтесь в метро. На такси прокатитесь за 1000 грн. Потратьте на всякие херни типа павербанки, станции лекарства, потому что у каждого второго из-за стресса хроника и помогите родителям с пенсией три копейки.
В моїй хаті моя правда• 04 октября 2025
Ответ дляTeonaa
аа, тогда да
но ее не все едят
особенно те, у кого с зубами проблемы
она жёсткая, ее два часа нужно варить до нормальной консистенции
но ее не все едят
особенно те, у кого с зубами проблемы
барабанщица• 04 октября 2025
Ответ дляLizavel
То чому тут вічно доводять що такого рівня життя ( високого ) як в Україні ніде немає і європейцям вічно співчувають ?
Пуки-куки• 04 октября 2025
Ответ дляжижифреймут
Що значить сите життя ?
Коли ти залишив свій дім на 250 кв метрів, свій бізнес, свій двір. Все.
Почав з нуля. На орендах - три рази переїздили. Заробляєш 3000
На сьогодні. І радієш ситому життю ? Велком ! Ваша черга наступна