Пиши-пропало• 04 октября в 15:24
Шостка
Це жах
Чого вони добиваються
Кошмарять місто
Чого вони добиваються
Кошмарять місто
БеллаДонна• 04 октября в 16:36
Ответ дляПлекаю думи
ну какой то выход из любой ситуации должен же быть
чужими руками і життями хочете, як завжди? Та ні, не вийде
ЧукИГеки• 04 октября в 16:37
Ответ дляПлекаю думи
гандона устроит только его кандидат
это может длится бесконечно
Удалено администрацией...
БеллаДонна• 04 октября в 16:37
Ответ дляПлекаю думи
гандона устроит только его кандидат
это может длится бесконечно
його і ця фіранка для єрмака цілком влаштовує, для цього і тратилась рашка на серіальчик. Оте ’не влаштовує’ на публіку - для одноклітинних із зеленим силосом в голові замість мізків
Герцогиня• 04 октября в 16:37
Ответ дляПлекаю думи
чисто гипотетически - завтра през порох
какие его действия на ваш взгляд остановят ракеты и смерть парней?
Піздно
Тушьмушьнюшь• 04 октября в 16:37
У мене там близькі родичі.
Якраз по телефону розмовляли, коли приліт по вокзалу був😭
Про жертви не говорять, але вони точно були(
Батьки в Клишках, 15 км від міста в сторону Кролевця. Там спокійніше.
Не зрозуміло, як людям жити.
Ще в минулому році було відносно спокійно.
Зараз вибивають інфраструктуру.
Не зрозуміло, як людям жити.
Зараз вибивають інфраструктуру.
Просто Фіфа• 04 октября в 16:37
Ответ дляБеллаДонна
Удалено администрацией...
Герцогиня• 04 октября в 16:38
Ответ дляБеллаДонна
чисто гіпотетично - розгрібайте те, що навалили в 2019му власними рученьками, а не шукайте хто розгребе, а ви потім знову насерете, як в 2019му. Самі любі, самі, а не так як при Пороху відсиджувались і ’уставалі ат вайни’. В цих не відмажетесь і не пересидите. Туди вам і дорога
Тоді ж цибулька була дорога
Пів вареника бідні їли
БеллаДонна• 04 октября в 16:38
Ответ дляПросто Фіфа
Та пофиг уже,хочется жить нормально и никуда не уезжать.Если бы настоящий Путин это видел,он бы в гробу перевернулся 1000 раз.То,что показывают людям,это двойники,настоящий умер уже давненько.
ждуни вже придумали собі нову казочку))))) і то правда, як одна ждуниха вила, ’за что путін так с намі?’
Тушьмушьнюшь• 04 октября в 16:39
Шахеди летять безперестанку третій день. Збивають. Люди навіть вулицю бояться вийти.
Плекаю думи• 04 октября в 16:40
Ответ дляБеллаДонна
хоть полегчало?
Просто Фіфа• 04 октября в 16:41
Ответ дляБеллаДонна
Удалено администрацией...
БеллаДонна• 04 октября в 16:41
Ответ дляГерцогиня
Казали буде війна , долар по 40 - як бачите ?
Нічого не сталось - ой сталось
та ні, воно казало “Чи правда те, що цукерки Рошен є в пайках повстанців “ЛНР” і “ДНР?”....
отака собі оговорочка по Фрейду, котра навіть дуже влаштувала 73%, типу, свій пацан-кацапун. Єдине, чого вони не сподівались, що з ними отак їх вирок
БеллаДонна• 04 октября в 16:42
Ответ дляПросто Фіфа
Удалено администрацией...
Тушьмушьнюшь• 04 октября в 16:43
Ответ дляПросто Фіфа
Пофіг?
Під кацапами жити згодні?
БеллаДонна• 04 октября в 16:44
Ответ дляГерцогиня
Тоді ж цибулька була дорога
Пів вареника бідні їли
ну то хай тепер не скиглять і не ховаються за інших
ці - не Порох, ці добряче прорідять зеленосилосне поголів’я
Герцогиня• 04 октября в 16:44
Ответ дляБеллаДонна
А обрати того хто обзивав країну президентом якої мав стати
Герцогиня• 04 октября в 16:45
Ответ дляПросто Фіфа
Удалено администрацией...
Погоніт- погоніт
Людей без громадянства не залучають навіть в корумпованій Україні
Просто Фіфа• 04 октября в 16:45
Ответ дляТушьмушьнюшь
Пофіг?
Під кацапами жити згодні?
хватит уже этих дебильных лозунгов.С 2009 вы под ними и жили и войны не было
БеллаДонна• 04 октября в 16:45
Ответ дляПросто Фіфа
Удалено администрацией...
Герцогиня• 04 октября в 16:46
Ответ дляБеллаДонна
Шкода що всі « попалися « - навіть ті хто мав мозок і мислення
БеллаДонна• 04 октября в 16:46
Ответ дляГерцогиня
так отож... а блазнювати з Голодору і загиблих на Майдані?
Герцогиня• 04 октября в 16:47
Ответ дляБеллаДонна
Малоросам було ок
БеллаДонна• 04 октября в 16:49
Ответ дляГерцогиня
Хто має мозок і мислення ніколи не ’попадеться’ на того, хто обзивав його країну повією і і глумився з Голодомору. ’Попалися’ такі самі манкурти-малороси. Шкода лиш, що розлізлося їх, як вошей, по всьому світу, прикрившись українським паспортом, видаючи себе за українських біженців і серучи Україні, де лиш можна
БеллаДонна• 04 октября в 16:49
Ответ дляГерцогиня
Малоросам було ок
то хай і тепер ок буде, природний відбір
Герцогиня• 04 октября в 16:51
Ответ дляБеллаДонна
Так люди які це не обирали стали невиїзними теж - то таки попалися і зміщені жити у війні
Герцогиня• 04 октября в 16:51
Ответ дляБеллаДонна
Але шахеди не обирають тільки виборців Зе
ЧукИГеки• 04 октября в 16:55
Ответ дляПросто Фіфа
Удалено администрацией...
я только и мечтаю чтоб их всех назад , этих хитроскажопых дармоедов борцов за свободу выперли воювати за свою неньку Украину, а то на расстоянии не получается победа ихня очередь в окопы лезть с корабля на бал с Европы в окопы прямо обмотанных в флагах как они там бегают и орут за продолжение войны и границ 91 года
Тюрюнь_Тюнь• 04 октября в 16:57
Ответ дляМаска-0b9f
Ничего себе.И согласна терпеть всё это?Я почему спрашиваю,недавно видела результаты опроса,где 75% верят в победу Украины и согласны терпеть столько,сколько потребуется.И думаю,где живут все эти люди,воюет ли у них кто то?
Ну ви ж розумієте, як формується ’мненіє народа’ для змі
Тюрюнь_Тюнь• 04 октября в 16:59
Ответ дляЗоя Жорівна
Ну так постепенно все и выносят. И жд инфраструктуру тоже. На днях под Киевом сутки фигачили жд.
Где-то с месяц назад какой-то мужик выступал, чтобы на зиму все уезжали, особенно из городов. Не будет ни света, ни газа, ни воды, ни канализации. Сказал, что если повезет, то на западной что-то немного останется. На остальной территории - каменный век.
Соскін. Постійно про це каже
Тюрюнь_Тюнь• 04 октября в 17:01
Ответ дляНадпотужнаПотужність
Удалено администрацией...
Судя по тому, как часто к нам едут монархи из Грейт британ, то вполне понятно кому