lilul990• 27 сентября в 08:47

Лукашенко знову угрожає нам

Два старих пердуна ніяк не успокояться. Два дементних діда. Їхні погрози курам на сміх. Чим більше вони обстрілюють наші міста - тим більше нпз згорить у цих дебілів.

Шо вони з цим будуть робити? Їхній наступ провалився на дно маріанської впадини. Їхні дні сочтєни. Два обосциша.
Манула• 27 сентября в 08:58
Ворог просувається та окупує нп у Дніпропетровській та Запорізькій областях. Це називається наступ провалився та їх дні полічені?
rudko1992• 27 сентября в 09:00
Ответ дляМанула
Это ж манька. Сейчас скажет что вы мертвечуковский бот
Незнаю что там провалилось у маньки, но у нас в Чернигове тревога сутками, учёбы нет никакой у детей. Вчера и позавчера лупили по энергообьектам. Дроны летают сутками
rudko1992• 27 сентября в 09:05
Вот манька, чтоб не говорила, что я сива секта или как там. Поделили область по частям, чтоб тревоги были меньше, а толку. Вот так и живём
автор lilul990 • 27 сентября в 09:05
Ответ дляМанула
Те скільки сил, засобів і людей у росіян задіяно і їхнє просування це неспівмірно.
автор lilul990 • 27 сентября в 09:07
Ответ дляrudko1992
Мені ця історія нанадує кривий ріг у 2023 році. Досі живі, досі зі світлом
Kot_v_meshke• 27 сентября в 09:17
Ответ дляlilul990
Но тем не менее продвижение идет
_Alekssandra_• 27 сентября в 09:22
Ответ дляlilul990
А почему вы про них только думаете и вас не волнует наша участь, наши потери?
Aksinia 111• 27 сентября в 09:33
Мы защищаемся, у нас другого выхода нет. А русня прётся в чужую страну . Воевать не наш выбор, а простых руснявых. Они пришли убивать людей, отгрызать территории соседнего государства за бабки .
Teonaa• 27 сентября в 10:46
А чого Ви так зверхньо про Лукашенко. Він - ще навіть не починав🙄