Аноним_Русалка• 04 октября 2025

Перенервувала, виліз геморой( шишка велика

Раніше вже було, але не настільки велика шишка, як черешня(
Боляче капец, сидіти не можу.

Як швидко пройде ця шишка? Треба також свічки чи достатньо мазі?
Та прям багіня• 04 октября 2025
Ответ дляАноним_Русалка
В мене є проктозан нео свічки, знайшла ще з минулого разу(
Обліпихові куплю, їх рекомендують щоб гарно сходити в туалет
Доречі проктозан нео - те, що вам треба, з гормонами. А вам би ще й черешню змащувати
автор Аноним_Русалка • 04 октября 2025
Ответ дляМатьЧасть
В мене була болюча тріщина, поліп, геморой не такий великий був. Якщо б не поліп, я б не робила операцію.
Сумно це все, добре що зараз є лікування щоб полегшити стан
МатьЧасть• 04 октября 2025
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
А расскажите про операцию - это лазером делают? Подготовка есть какая-то?
Нет, мне не лазером делали, скальпелем. Перед операцией делали клизмы.
автор Аноним_Русалка • 04 октября 2025
Ответ дляТа прям багіня
Є мазь гепаринова, але вона мені особо якось не допомагає. І залишки проктоглівенолу є
ТайТаке• 04 октября 2025
Ответ дляАноним_Русалка
У вас від детралекса голова не болить?
Мені колись його призначав невролог, сильно почала голова боліти.
У вас сейчас дома есть что то из венотоников ? Любая мазь для вен. Положите апликацию на гемор. Подойдет даже крем читая линия по моему с каштаном .Еще можно хлорофилл в масле
Вот Она Я• 04 октября 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Дякую, дубової кори немає, є ромашка, але вона мабуть не допоможе
Пошлите в аптеку когото, закажите. Детралекс прям надо
автор Аноним_Русалка • 04 октября 2025
Ответ дляМатьЧасть
А як довго заживало? Як в туалет ходили в цей період
автор Аноним_Русалка • 04 октября 2025
Чомусь не можу відповісти ніку тай таке, є мазь прокто глівенол, вже намазала (
Любовь Калистратовна• 04 октября 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
Де зв´язок?
Есть связь, и она очевидна. Происходит спазмирование, нарушение венозного оттока, кровообращения.
автор Аноним_Русалка • 04 октября 2025
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
А в мене ще і голова сильно вчора боліла, дві таблетки пила, а сьогодні вилізла шишка(
Та прям багіня• 04 октября 2025
Ответ дляАноним_Русалка
То поставте свічку проктозан нео, випийте ібупрофен, щоб зняти запалення, та сходіть за маззю в аптеку - купіть той де проктозан нео, тільки мазь. Тільки не нервуйте і не сідайте на попу пару днів. Краще лягайте і відпочивайте, все пройде
Ластоноша• 04 октября 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Месяц нужно пропить. И диетту, и пить достаточно воды чтоб запоров не было.
автор Аноним_Русалка • 04 октября 2025
Ответ дляТа прям багіня
Дякую велике вам. Наніч свічку вставлю щоб вже не рухатись.
Та прям багіня• 04 октября 2025
Ответ дляАноним_Русалка
зараз ставте
автор Аноним_Русалка • 04 октября 2025
Ответ дляТа прям багіня
зараз ставте
Добре) іду
автор Аноним_Русалка • 04 октября 2025
Ответ дляТа прям багіня
зараз ставте
Дякую) лягла, буду лежати крячкою
Лгин• 04 октября 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Аж пече все
анузол свічки знімуть і запалення, і обезболять.
автор Аноним_Русалка • 04 октября 2025
Ответ дляЛгин
Колись їх купувала, так сушило в роті від них, там навіть є така побічна дія(
Але допомогли, дякую що нагадали
автор Аноним_Русалка • 04 октября 2025
Ответ дляЛгин
Вже проктозан нео вставила, може ж попусте
УраганнаЯ• 04 октября 2025
Облепиховое масло. Помогает лучше всех свечей.
Ух яка ж Я• 04 октября 2025
Ответ дляАноним_Русалка
У вас від детралекса голова не болить?
Емае. Вы такая мнительная ...
Не пейте, ходите с гемрроем.
лаМпочка• 04 октября 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Так соромно іти(
Якщо не попусте то прийдеться, в мене прямо паніка
Налаштовуйтеся та все ж таки дойдіть хоча б один раз. Ви ж маєте знати що з вами відбувається і як дати тому нещастю раду.
Не псуйте собі якісь життя, дбайте про себе.
МатьЧасть• 04 октября 2025
Ответ дляАноним_Русалка
десь неділі дві було дуже боляче. Через місяць вже було простіше
Анонимба• 04 октября 2025
Препарат флего - це стіки, дія така, як в нормовену
Найчастіше шишка вилазить від того, що важке щось підняли, важко працювали, сидячої роботи
Після кожного походу в туалет бажано підмиватись прохолодною водою
Краще ходити і лежати, але не сидіти
Хороші препарати є на сайті мед поштою - свічки з живицею, беладонною, і обов´язково з маслом какао.
автор Аноним_Русалка • 04 октября 2025
Ответ дляАнонимба
Краще ходити і лежати, але не сидіти
Дякую велике
Пописанная парта• 04 октября 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Будете знати
В перший день війни я так стресонула, що вальнув тиск 200 і виліз нормальний такий геморой, от саме юолюча шишка, пройшов десь до місяця, але прийшлося користуватися прокто-глівенолом.
Пописанная парта• 04 октября 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Так соромно іти(
Якщо раптом ви в Києві, глянте в інстаграмі лікаря Анастасію Пристаю (лікує і оперує), вона мені дуже імпонує, сама не ходила.
автор Аноним_Русалка • 04 октября 2025
Ответ дляПописанная парта
Дякую
З родзинкою• 04 октября 2025
Ответ дляАноним_Русалка
мне мазь проктозан только облегчала.но потом все равно шишка в итоге лопнула- пришлось вырезать тромб. сейчас легче,но кожа есть,доктор сказал это навсегда или отрезать. +детралекс или флебодиа пить
автор Аноним_Русалка • 04 октября 2025
Ответ дляЗ родзинкою
Жах(
То у вас вона не стухла?