Перша скрипка• 04 октября 2025
Ендометріт та Дуоміо
Всіх вітаю
Підкажіть будь ласка , був діагноз ендометрит , мазало страшне як ,коричнево-кровянисті виділення .пройшла курс лікування,сказали все чисто
Зараз триває підготовка до вагітності , сказали пропити ДуоМіо в саше
Після прийому знову почалися мазані виділення ,прочитала що це може бути тимчасово ,організм перестраюється та вони повинні пройти
Підкажіть ,можливо хтось пропивав ДуоМіо ,чи було у вас таке
Дякую
Перша скрипка
• 05 октября 2025
Ответ дляАдрианна66
Підкажіть, у вас при ендометриті була висока температура?
Ні