Работать надо• 04 октября в 22:02
Двері в туалет навпроти кухні
І це мене дуже бісить. Сидиш за столом ,а хтось з туалету виходить. Кухня без дверей.
І ось прийшла думка, може перенести двері в коридор? Стіна там не несуча. Як думаєте, зручно? Візуально норм будуть ті двері в коридорі виглядати?
Мрію про космос• 04 октября в 22:02
Просто в кухні поставте двері. І запахи на асю квартиру не будуть йти.
Телепузик• 04 октября в 22:06
Це ж треба було додуматись - із кухні відразу в туалет) ще й без дверей
Из Кукуева я• 04 октября в 22:07
У нас так, і норм, санвузол сумісний, все ок, запахів не має, зробіть норм вентиляцію
Работать надо
• 04 октября в 22:16
Ответ дляМрію про космос
Не буде дверей. Там буде холодильник з колоною стояти. Дверям нікуди відкриватися
Работать надо
• 04 октября в 22:17
Ответ дляИз Кукуева я
Та я не про запахи, а про сам процес
їси і бачиш як туди хтось заходить/виходить
вкрации• 04 октября в 22:22
Ответ дляРаботать надо
Та я не про запахи, а про сам процес
У вас багато людей?
А поговорить?• 04 октября в 22:24
Ответ длявкрации
У вас багато людей?
Ага, і ходють і ходють тудой сюдой
Мой завтрак• 04 октября в 22:24
У нас так, в новострое сделали, привыкли уже. Хотя я бы переставила двери с коридора где входная дверь но уже никто ничего переделывать не будет. Вот лежу на диване в кухне и дверь напротив)
А поговорить?• 04 октября в 22:24
Ответ дляРаботать надо
Та я не про запахи, а про сам процес
Не ставте двері зі склом
Работать надо
• 04 октября в 22:41
Ответ дляМой завтрак
От і в нас так по плану. Чоловік каже не парься, а мене вже наперед це турбує
Мой завтрак• 04 октября в 23:27
Ответ дляРаботать надо
Ставьте двери хорошие в туалете. А вообще лучше перенесите.
Паратруперсупер• 04 октября в 23:32
Ответ дляРаботать надо
Біля туалету вхідні двері? Я б не переносила в брудну зону двері
Паратруперсупер• 04 октября в 23:35
Ответ дляРаботать надо
Можна зробити відкатні (в стіну).
А можна посунути двері кухні максимально до вентканала (вліво по фото), а двері туалету вправо.
Русланка з гілки• 05 октября в 08:00
Переносьте двері і вони перестануть вас тригерити. Єдине що я би порадила двері зробити правосторонні, щоб не заходити в грязну зону при їх відкриванні. На плані ви зробили лівосторонні. У вас там стіна приблизно 1,75 по моїм розрахункам, метр для грязної зони буде достатньо, далі двері в туалет.
Работать надо
• 05 октября в 10:03
Ответ дляРусланка з гілки
Так, побачила, що не туди відкривання. Дякую
Залишилося визначитися чи є сенс чи тригерить буде перші 3 тижні