Мяо мой мяо• 04 октября в 23:58
Вы согласны что из-за Бориса Джонсона у нас продолжилась война?
Борисфенка• 05 октября в 00:53
Ответ дляАнонимус Я
Вы это удивительная новостей не читаете ?
Сбивают уже и над домами :(
В Киеве недавно все сбили ребенок погиб ..и взрослые тоже но в других локациях
Сбивают уже и над домами :(
То що, не збивати, хай у Європу летять? То і Європа не збиває. Може чекають, щоб до Джонсона долетіли?
Борисфенка• 05 октября в 00:54
Ответ для13чудоСВЕТА
Кацапи хотіли блекаут по всій країні нам зробити , але не вийшло , взялися локально
А коли кацапи своїх жалали ім по хрін , що там оліхарх моковський
Кацапам похрен, а я вражена. Четвертий рік війни, мля, москалі власники обленерго. Писець.
Лунтик-паунтик• 05 октября в 00:54
Ответ дляБорисфенка
А що дивного ?
Країна кишить ними .
Дама с заначкой• 05 октября в 00:55
Ответ дляМяо мой мяо
Кому вам? Хто тут не живе поки тут війна а такий відважний в безпечній країні ?
Ти така типова кацапка - брешеш як дихаєш)
Локшина на вухах• 05 октября в 00:56
Ответ дляДама с заначкой
І всяким придуркам з вулиці
это вы про себя написали.
100pudov• 05 октября в 00:56
Майдан был организован и проплачен Америкой. Джонсон приехал не просто так.
Анонимус Я• 05 октября в 00:57
Ответ дляПовелитель бітка
Смотрю регулярно.
Что мне конкретно нужно там увидеть?
Сколько процентов территории нашей страны было оккупировано врагом за последний год или за два последних года?
Меньше 1%?
Какой смысл в этом?
Просто убивать и умирать?
Что мне конкретно нужно там увидеть?
Меньше 1%?
Какой смысл в этом?
Просто убивать и умирать?
2 года назад люди в Покровске жили, 1 год назад была эвакуация, а сейчас...
медленно, но уверенно нападающие движутся ...
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 05 октября в 00:57
В тому, що хуйло тиран, а всі кацапи дебілоїди, винні лише самі кацапи
Лунтик-паунтик• 05 октября в 00:59
Єдина Країна• 05 октября в 00:59
Ответ для100pudov
Ще один рузькій тєлєвізор приперся
13чудоСВЕТА• 05 октября в 01:00
Ответ дляБорисфенка
він зараз під санкціями в Україні , почитала про нього , народився у Запоріжжі має три громадянства ще і Кіпру
А так згодна триндець
Повелитель бітка• 05 октября в 01:01
Ответ дляАнонимус Я
Это очень медленное продвижение, очевидно.
Знаете, год назад и по рахе не прилетало, а сейчас поражено минимум 30% нефтепереработки.
Чем дольше война, тем более непредсказуемые последствия для всех.
13чудоСВЕТА• 05 октября в 01:02
Ответ для100pudov
А вам лаптям , какоє дело до нашого Майдану ?Наша страна самі разберемся
Дама с заначкой• 05 октября в 01:02
Ответ дляМяо мой мяо
Йдіть вже спати
А що таке? Заважаю вам рубліки відробляти?
13чудоСВЕТА• 05 октября в 01:02
Ответ дляЄдина Країна
Ще один рузькій тєлєвізор приперся
Зі старою методичкою
Дама с заначкой• 05 октября в 01:02
Ответ дляАнонимус Я
Сбивают уже и над домами :(
От саме тому і треба реагувати на тривогу та перебувати в укриттях ..
Анонимус Я• 05 октября в 01:05
Ответ дляДама с заначкой
А где они ?
В Днепре их нет !
Да и все ночь где то укрываться, а утром на работу, не ходить ?
В Днепре их нет !
Борисфенка• 05 октября в 01:05
Ответ для13чудоСВЕТА
А так згодна триндець
І в чому ж санкції, якщо він досі власник обленерго? Нема слів.
Дама с заначкой• 05 октября в 01:06
Ответ дляЛокшина на вухах
это вы про себя написали.
Про клушу, яка вірить всьому що зустрічає у ФБ)
Рівень вашого айкью просто вражає
Лунтик-паунтик• 05 октября в 01:06
Ответ дляАнонимус Я
А где они ?
В Днепре их нет !
У вас до всіх претензії. Тільки немає їх до рос .і чому,цікаво?
Мяо мой мяо
• 05 октября в 01:06
Ответ дляДама с заначкой
Одразу видно що ти не місцева
Така вся правильна , знає що кому робити
Я б подивилась як би ти бігала по 10 раз кожну ніч 4 роки поспіль
Єдина Країна• 05 октября в 01:06
Ответ для13чудоСВЕТА
Зі старою методичкою
Дешева рибка - погана юшка. Бюджет покрали, то на залишки наймають непотріб, який тільки й вміє, що з методичок переписувать про марафон, окопи і англосаксів
Дама с заначкой• 05 октября в 01:07
Ответ дляАнонимус Я
І куди ж вони ’двіжутся’ таким темпом? У Києві коли чекати? 5 років? 25?
Лунтик-паунтик• 05 октября в 01:07
Ответ дляЄдина Країна
Забули про каструлі,мовнюків і хунту київську 🤣
13чудоСВЕТА• 05 октября в 01:08
Ответ дляЄдина Країна
Так, так )
Анонимус Я• 05 октября в 01:08
Ответ дляЛунтик-паунтик
Кто вам сказал что к РФ у меня нет претензий ?
Дама с заначкой• 05 октября в 01:08
Ответ дляАнонимус Я
А где они ?
В Днепре их нет !
Хочете сказати що за 3,5 роки війни ви ще й досі не нагнули Філатова щоб зробив укриття? Вибачте, а хто вам доктор взагалі?
Єдина Країна• 05 октября в 01:09
Ответ дляЛунтик-паунтик
Одна мразота тут так розійшлася, що наших військових ’мЫколами’ назвала.
Мяо мой мяо
• 05 октября в 01:09
Ответ дляДама с заначкой
А вот хто дохтор що ви така нудна?
Локшина на вухах• 05 октября в 01:09
Ответ дляДама с заначкой
Рівень вашого айкью просто вражає
На самом деле страшнее всего толпа, которая за чистую монету принимает ложь. Ничего не предлагает, ничего не понимает, лишь повинуется стадному инстинкту и пляшет под дудочку чужих мнений, красиво звучащих и удобоваримых. Они не задумываются ни на йоту о том, что могут в чём-то ошибаться, даже не догадываются, насколько бессмысленно и безвозвратно вредят другим людям. И за свои поступки они не собираются отвечать. Страшнее всего — такие вот люди.