ПростоБелка• 05 октября 2025
Навіщо так ускладнювати співбесіди?
В минулому році шукала роботу. Звичайна робота, нічого особливого, така ж і зарплата.
Поки пройшла ейчара, потім керівника одного, потім керівника другого. Всім одне і те ж розповідати, анкети заповнювати...
Навіщо це все, хто знає?
Глубоководная селедка• 05 октября 2025
Чтобы показать свою значимость, но, вообще то, нормального работника сложно найти
120-120-120 (не худею)• 05 октября 2025
Дурні якісь. Просять показати портфоліо, потестити, що я вмію, питають, де я раніше працювала. Чому просто так не взяти, без питань?
ПростоБелка
• 05 октября 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Ви знаєте, у мене величезний досвід роботи, вища освіта, саме в цих галузях я як риба у воді. Мене не взяли. Взяли студентку заочки, без досвіду і жінку з села, яка і два слова зв´язати не може.
Глубоководная селедка• 05 октября 2025
Ответ дляПростоБелка
Значит, у них свои критерии отбора кадров и требования.
Нічна ненажера• 05 октября 2025
Я керівник і скажу що на деяких кандидатів я б не хотіла витрачати свій час, тому є проміжна ланка ейчар.
Але менеджера, який нам підійшов по всім параметрам, ми шукали більше року. Чотирьох приймали і з наших і сфер і просто наполегливих, які обіцяли показати результат, а насправді просто витрачали мій і свій час.
Зп від 30 тис тільки ставка + відсотки. І от менеджер, якого ми шукали отримає зп в пн 124 тис грн. Тому що вкладався в знання і тому що знає, що все що він зробить буде оплачено чесно
ПростоБелка
• 05 октября 2025
Ответ дляНічна ненажера
А я от не розумію навіщо тоді розпитували всіх про досвід, навчання тощо. Якщо взяли нульових. Їм і в анкеті не було що заповнити. Написали б одразу - беремо всіх без досвіду і ВО
Нічна ненажера• 05 октября 2025
Ответ дляПростоБелка
В кожного свої критерії. На моїй попередній роботі, де я була менеджером, керівник любила брати тупих, щоб на їх фоні виглядати розумною.
Тро Нью-Йорку• 05 октября 2025
Ответ дляПростоБелка
Вами, наверное, сложно манипулировать. А они ищут другой психотип)
ПростоБелка
• 05 октября 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
Напевно
Весняний Марафон• 05 октября 2025
Ответ дляПростоБелка
краще б так презЕдента обирали..з усіма критеріями. толку в країні було б більше.
а так,без досвіду ,хоч би управлінням районним центром- маємо те,що маємо.
Туфли в чешуе• 05 октября 2025
Ответ дляПростоБелка
Ну дуже дивно
Ужгород• 05 октября 2025
Ответ дляПростоБелка
Здається,що вони правильно зробили
Ні за холодну воду• 05 октября 2025
Ответ дляПростоБелка
Іноді , якщо робота не дуже складна для них не досвід головне, а якісь інші якості . Наприклад , в компанії, де я працювала не взяли дуже досвідчену дівчину, тому що начальниця не хотіла бачити конкурентку. Мою подругу не взяли , тому що вона за їх думкою мала не дуже легкий характер і не затримається на роботі понаднормово. Досвід їх не дуже цікавив тому що навчитися можна працювати за місяц
Я такая наивная• 05 октября 2025
У кожного свої мотиви. У нас люблять брати на роботу без досвіду (платять копійки), людей впо (вони мовчать, тримаються роботи, бо ’їм оплачувати житло’), а також неграмотних. Коли я прийшла до завідуючого з питанням, що треба ж щось робити з людиною, вона абсолютно неграмотна, описи неадекватні, то мені відповіли, ’а ось вам скажемо вийти всі суботи, що ви скажете, а вона завжди виручає’. Мова про лікарів.
Недавній приклад- я керівник напрямку, маю проводити співбесіди з лікарями кандидатами мого фаху. Телефонує наш HR домовитися за час розмови і зразу інструктаж: ми нікого на ту локацію не можемо знайти, а дівчинка погодилася їздити, тому вона має пройти. Хороша дівчина, досвіду 0, на прості питання не відповіла. Що мені робити, я привітала її ’в колективі’, тактовно сказала почитати підняті мною теми.
Дорога знана приватна клініка.
Області пітьми• 05 октября 2025
Ответ дляПростоБелка
Потому что, с этим человеком работать. На работе больше находишься, чем дома. Выбирают, чтобы человек всем нравился, простых, приятных. Между суперопытной надменной женщины, которую уже весь мир задолбал, и милой студенткой, я выберу студентку
Області пітьми• 05 октября 2025
Ответ дляВесняний Марафон
Так а что же вы не постарались выбрать?
Ответ дляОбласті пітьми
А работу работать кто будет за эту милую студентку? И как клиент, например, я бы выбрала б неприятного врача, который отлично сделает операцию, чем милого мясника со своим кладбищем пациентов.
Кому там слова не давали• 05 октября 2025
Щоб айчар теж міг на хліб заробити. А взагалі то і не потрібно
Ответ дляВесняний Марафон
На ваш погляд хто б найкраще підійщов на цю посаду?
Області пітьми• 05 октября 2025
Ответ дляJulJul07
Вы утешаетесь самообманом, если человек неприятный или злой, он не делает добро, как бы вам не мечталось. Он злой и несет свое содержимое зло другим.
А кроме двух вариантов гнилых и неприятных существуют ещё люди и приятные и грамотные. Я всегда выбирала такого врача.
Пожарник• 05 октября 2025
Потому что бывает сложно найти нормального человека, который разбирается/готов обучаться, не ленивый и ищет первую, а не третью работу
ПростоБелка
• 05 октября 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Це була віддалена робота вдома, оператор інтернет-магазину. Їм в колектив не треба
Області пітьми• 05 октября 2025
Ответ дляПростоБелка
И при этом вы хвастались высшим образованием и офигенным опытом?
Кому оно надо дома, рука-лицо
ПростоБелка
• 05 октября 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Кому оно надо дома, рука-лицо
Так це вони запитували. Я відповідала на питання, я ж писала вище
Області пітьми• 05 октября 2025
Ответ дляПростоБелка
А вы сами не догадываетесь, что на такой работе все равно на образование? Там только сам человек должен понравится? Даже его голос, его манера говорить
ПростоБелка
• 05 октября 2025
Ответ дляОбласті пітьми
А як можна не відповісти на поставлені питання? Який вуз закінчували, яка спеціальність, чи подобалось навчатись і т.д.
ПростоБелка
• 05 октября 2025
Ответ дляОбласті пітьми
І взагалі, як жінка з села, із суржиком буде розмовляти з клієнтами? Вона ледь два слова могла зв´язати, які там манери говорити....
Області пітьми• 05 октября 2025
Ответ дляПростоБелка
Ну как то жинка дожила до своих лет, не пропала
ПростоБелка
• 05 октября 2025
Ответ дляОбласті пітьми
А до чого тут це. Питання було взагалі інше