Боневтікла• 05 октября в 09:04
Попадьте готель в центрі Львова
Тут как тут• 05 октября в 09:06
Отзывам реальных постояльцев с Букинга не доверяете принципиально?)
ФруктЕщеТот• 05 октября в 09:07
Ответ дляТут как тут
Може, автор взагалі не в курсі, що то за звір такий- Букінг)
Біле пальто• 05 октября в 09:08
Ответ дляТут как тут
Ні, тому що є такий сайт кабанчик, де дуже часто попадається завдання написання відгуків.
Тут как тут• 05 октября в 09:09
Ответ дляФруктЕщеТот
Но, тем не менее, претендует на отель в центре, а не заштатный)
Аноним_Русалка• 05 октября в 09:11
Ответ дляБіле пальто
На букінгу не прокатить,там тільки після виїзду.
Боневтікла
• 05 октября в 09:21
Ответ дляУгадайс
Ми були тут
Клас , дякую. Хочу поїхати взимку на день народження
Сегодня не целуюсь• 05 октября в 09:26
Ответ дляБоневтікла
Дякую❤️А ви були в СПА?
Ні, не була. Але номери там чисті і акуратні. На верхньому поверсі оглядовий майданчик і ресторан, куди водять екскурсії. Є парковка
Ще запамʼятала, що зранку на сніданку було просеко, але я була за кермом
Чебураха з перцем• 05 октября в 09:30
Мы были в George, в центре, близко ко всему + сам отель с историей
Угадайс• 05 октября в 09:47
Ответ дляБоневтікла
🥰 Супер! Чудова ідея🥳
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 05 октября в 10:05
Обстрел Одессы- и сразу тема, посоветуйте на море. Обстрел Львова- и хоп,то же самое.