Галябалована• 05 октября в 09:33
Антибиотики, на пятый день температура выше, чем была
Доброе утро, советчицы.
Если делают уколы антибиотики ,и на пятый день применения температура выше ,чем была сначала ,то что делать?
Температура была 38 ,сейчас поднимается до 38.7
Куда ж без меня• 05 октября в 18:51
Ответ дляЗолота орда
Автор, завтра буде ваш лікар, призначить новий антибіотик. Сьогодні ви нічого не зробите. Заспокойтесь. Це не та температура, від якої помирають.
Так-то воно так, але... У моєї тітки колись був пієлонефрит. Проявлявся він тільки температурою, з якою вона ходила 2 тижні, бо лікар сказав, що то ГРВІ. Тепер у неї одна нирка не працює.