Ужгород• 05 октября 2025

що кладуть в труну?

Дівчата, це, звичайно, не тема вихідного дня, прошу вибачити, але спитаю. що прийнято класти в труну з покійною людиною (правосл) ?
Поддакиваю иногДА• 05 октября 2025
Мерця, головне не забудьте
Наполеон Бонапарт• 05 октября 2025
А у вас гугл, родственники и верующие родственники по воскресеньям с вами не общаются?
Поддакиваю иногДА• 05 октября 2025
Чи в вас двомісна з гарберобом
автор Ужгород • 05 октября 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Мерця, головне не забудьте
слухайте, шановна, дай вам Бог, щоб ви ніколи в своєму житті не задавали таких питань, всі ваші люди завжди були з вами.
Поддакиваю иногДА• 05 октября 2025
Ответ дляУжгород
Ви думаєте, на тому світі дефіцит?
Прилипало• 05 октября 2025
Ответ дляУжгород
Купите набор в лавке, там все есть. И икона и полоска на лоб и крестик
автор Ужгород • 05 октября 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
у мене немає рідні, в мене немає ніякої допомоги , тому я запитую. вибачте, всезнаючі люди.
Прилипало• 05 октября 2025
Ответ дляУжгород
Мне помогли в магазине, где покупали гроб, они все знают.
Аноним_1857• 05 октября 2025
Співчуваю, автор.
Вінчик на лоба, хрестик в руки, молитка надрукована - нам це приносив св. отець.
Ще клали кілька дрібних монет.
Померла бабуся. Ми тільки вдвох з мамою були. Самі вдягали. Взуття не змогли одіти, то поклали біля ног.
Луковая• 05 октября 2025
Зачем по вашему туда что то класть и что это даст?
Танго утрьох• 05 октября 2025
Ответ дляУжгород
В ритуальній службі все знають. Ви ж будете труну десь купувати? От там все і дізнаєтеся.
Файна дівка• 05 октября 2025
Кладут то, что любил покойник, личные вещи
празники не помню• 05 октября 2025
Що любила людина, якусь її річ. Але, можливо, це взагалі традиція язичницьких часів, і до християнства стосунку немає.
Ласунка• 05 октября 2025
Ритуальна служба не знає? Чи вт самі збираєтесь все робити?
автор Ужгород • 05 октября 2025
Ответ дляЛасунка
ритуальні служби є в містах. ми дуже далеко від ритуальниз служб,все самі мають робити - мити, одягати, просити чоловіків викопати могилу, готувати поминальний обід ...
Правильно_Валерчик• 05 октября 2025
Соболезную, но мне все подсказали в ритуальном агентстве, все что я им отдала это одежда и обувь для умершего. Больше я ничего не ложила, все остальное они положили.
Пишу з калідору• 05 октября 2025
В магазині вам все підкажуть або в церкві. Ще іноді кладуть дрібні монетки,розчіску,окуляри ( якщо людина носила). Якщо Вам так легше,покладіть чкусь улюблену річ.
Співчуваю Вашій утраті
Organic• 05 октября 2025
Думаю мобілки вистачить)
Статус Ква• 05 октября 2025
Сочувствую. В ритуальных услугах все знают, подскажут. От себя можно вещь, которой дорожил покойный: очки, заколка, расческа и т.д. Я бабушке одевала ее любимый браслет, не золотой, конечно, из камней и заколку ее положила. Дедушкам и другой бабушке их очки. Все остальное вам там скажут. Можно и отказаться от некоторых вещей. Держитесь.
КвартираЧья• 05 октября 2025
Верёвки которыми были связаны ноги
После шести ни-ни• 05 октября 2025
Співчуваю. На дуже вумних уваги не звертайте. Можна покласти в домовину осбисті речі покійного (окуляри, слуховий апарат, тростину). Мені здається, це не язичництво, просто ними користуватися ніхто не буде, а викидати якось не хочеться. Якщо у покійного було підв´язане підборіддя, чи руки і ноги, то ці шнурки обов´язково кладуть в труну. Коливо зваріть. Ми поминальний обід не робили (тепер поширюється такий звичай), то на кладовищі роздали коливо, яке в кошички розклали і цукерки. Тримайтесь, мусово через цей клопіт пройти
Идеальная оптимистка• 05 октября 2025
Особисті речі, які любив покійний. Наприклад діду положили його портсигар .І бабуся здається ще щось поклала.
сою не люблю• 05 октября 2025
Помню положила бабушке расческу и очки.
А старенькой знакомой положили бутылку водки. Сказала, что все ее подруг уже там и надо нормально проставиться, как прибудет. Пусть это смешно, но она так хотела и мы выполнили.
Ну, обувь еще кладут, если не надели на ноги.
Повелитель бітка• 05 октября 2025
Ответ дляУжгород
Ничего нельзя класть
Невгамовна сила• 05 октября 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Мерця, головне не забудьте
Ви ідіотка.Тупий жарт
Невгамовна сила• 05 октября 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ви думаєте, на тому світі дефіцит?
Тварина.
Поддакиваю иногДА• 05 октября 2025
Ответ дляНевгамовна сила
Тварина.
Точно, котів з фараонами клали
Поддакиваю иногДА• 05 октября 2025
Ответ дляНевгамовна сила
Ви ідіотка.Тупий жарт
О, ще одна православна
Намолена
Невгамовна сила• 05 октября 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Точно, котів з фараонами клали
В дурку інтернет дали?
Нащо такі тупі жарти в такій щемливій темі.Атрофована душа.
Поддакиваю иногДА• 05 октября 2025
Ответ дляНевгамовна сила
В дурку інтернет дали?
Мабуть дали, якщо ви тут.
Тупі запитання православних.