задумчивая мордочка• 05 октября в 13:28
Что сделать с копченым лососем, кроме бутербродов?
Невидимка• 05 октября в 13:47
Кремсир+маринований огірок+маринована синя цибуля. Дуже смачно виходить. А якщо ще каперси раптом є, то також буде супер смачно.
Гомосноб• 05 октября в 13:47
Пиріг можна спекти смачний..із зеленню, яйцями, рибою і зверху сметана з часником. Можна готувати з дріжджовим чи листковим тістом.
Коренная киевлянка• 05 октября в 13:56
В блинчик, с мягким сыром типа плавленого или сливочного, можно еще салатный лист и авокадо туда - очень вкусно.