Луноликая Вика• 05 октября в 14:37
Чи відчуваєте ви зверхнє відношення від братів, сестер?
ЗдохниПуйло• 05 октября в 14:38
Навіть не можу уявити що це. Ми з братом два дружбана, ми найрідніші, яка зверхність, ви про що?
Без QR коду• 05 октября в 14:40
Да, брат вечно бубнит и не может порадоваться за мои успехи. Думает, что мы с мужем нищие (он айтишник с высокой зп)
Нервогенератор• 05 октября в 14:47
отвечу за свою сестру - моя старшая сестра (Я) относится ко мне плохо, несправедливо. Я плачу от нее всю жизнь, она выучила моих детей, устроила их на работу, и подарила мне квартиру, но могла бы и еще помогать, так как я младшая.... но послала меня на *уй.
Света С Приветом• 05 октября в 14:55
Ответ дляНервогенератор
Що вами керувало забезпечувати її ?
Бавовнятко• 05 октября в 15:20
Ми - найрідніші люди в цьому світі. І добре це розуміли завжди. Тому ні, звісно. Жодної зверхності.
Кондуктор маршрутки• 05 октября в 15:27
Ні.
Люблю свого брата, а він мене.
Хоча й не часто спілкуємось.
Нам 40+.
Люблю свого брата, а він мене.
Хоча й не часто спілкуємось.
Нам 40+.