Пишу, не читаю• 05 октября в 18:43

Потрібна ваша порада, варто чи не варто

Працюю в аптеці, планую до Нового Року знайти собі іншу роботу, вже була не на одній співбесіді, останній раз говорила з керівником у відділі фармаконагляду, я трохи підготувалась почитала загальну інформація, на співбесіді зрозуміли що я нічого не знаю. Мені радять пройти курси, щоб я була більш обізнана в цій сфері, і спробувала ще раз. Все б нічого, але ті курси майже 80 тисяч коштують(( Хто в цій сфері працює? Що скажете стосовно курсів і цього всього
АнтиТанкист• 05 октября в 18:44
Курсы вы должны платить ? Тогда нет
Если работа - конечно да
Злива інформації• 05 октября в 18:45
Я не из этой сферы, но это дофига. Не нужно оно вам.
Меряю линейкой• 05 октября в 18:46
Оплачивать самой курсы, ответ нет
автор Пишу, не читаю • 05 октября в 18:47
Ответ дляАнтиТанкист
Курсы вы должны платить ? Тогда нет
Если работа - конечно да
Так, курси я оплачую, виконую завдання. І тоді мене без проблем візьмуть, зп в перспективі 28-35, як я зрозуміла, я точно не знаю. Але вже не знаю, і аптека вже набридла, не хочу там працювати шукаю активно роботу, і з цими курсами
Ответ дляМеряю линейкой
Оплачивать самой курсы, ответ нет
Самій так
Скользкая• 05 октября в 18:50
Нет. Глупость просто. Вложить 80 тыс без каких-то либо гарантий
ОйЙой• 05 октября в 18:53
Они скорее всего сделают это в счет зп, чтобы человек поработал бесплатно пару месяцев, а потом его заменили новым, и так далее
Цвіпканя• 05 октября в 18:53
Медпредом не хотите?
автор Пишу, не читаю • 05 октября в 18:58
Ответ дляЦвіпканя
Медпредом не хотите?
Не хочу, те саме що і аптека по факту
Цвіпканя• 05 октября в 18:59
Ответ дляПишу, не читаю
Не хочу, те саме що і аптека по факту
Не сказала бы, тогда идите на курсы. Это все равно вложение в себя, как и любое образование