Астановитесь• 05 октября в 22:21

Порекомендуйте, будь ласка, пухову подушку

Всім доброї ночі! Яку марку зараз можна купити, щоб гарної якості, щоб не лізли зі швів пух і пірʼя.
СКИБИДЫШь• 05 октября в 22:24
Penelope. У них взагалі постільна білизна просто топ( ковдри/ подушки)
Завжди мало• 05 октября в 22:25
Ответ дляСКИБИДЫШь
Дааа
А я женатая• 05 октября в 22:29
А нашо вона пухова?
Укол Разума• 05 октября в 22:56
Penelope классные. Если нужна подешевле, не лезут и хорошо набитые наша марка ’Экопух’
автор Астановитесь • 05 октября в 23:07
Ответ дляСКИБИДЫШь
Але пухова подушка там 12000, в магазині запропонували таку
СКИБИДЫШь• 05 октября в 23:18
Ответ дляАстановитесь
Ви ціну не написали. Ви попросили порадити фірму гарної якості. Я порадила. Пошукайте самі на сайті, там ж різні. І ще порада- шукайте на офіційному сайті в Туреччині. У них ціни набагато нижчі аніж у нас.
ХуАнита• 06 октября в 00:35
На сайті Ярослав подивіться подушки. Я собі купила 100% пух, то прийшлося додавати пір’я , бо була дуже ніжна , а мені подобається трохи жорсткіше. І цінник нормальний , і якість хороша.
Броніки для Моніки• 06 октября в 08:40
Ответ дляСКИБИДЫШь
Скажіть будь ласка, а як там здйснюється доставка з Туреччини? Яким чином і скільки коштує? Дякую.
СКИБИДЫШь• 06 октября в 10:21
Ответ дляБроніки для Моніки
Я купувала через нова пошта шопінг. Останній раз замовляла у них мамі халат банний, то доставка була щось 400 з лишнім гривень. Не так і мало, але мабуть через те що вона обʼємна.
Але навіть враховуючи доставку, все одно було вигідно, бо наші тут космос які ціни загинають.
всегдаДаДа• 06 октября в 11:24
Peroff.com.ua
Броніки для Моніки• 06 октября в 12:02
Ответ дляСКИБИДЫШь
Щиро дякую. Треба дивитись, як воно робиться ))