Пишу, не читаю• 05 октября в 22:32
Тут можна знайти подругу?
Для розмови, підтримки
В мене зазвичай багато енергії, ентузіазму. Такий же варіант шукаю
Мені років 45
Цікавлюсь різними інноваціями, ШІ, крипта, фінанси і тд. Практичні штуки загалом.
Люблю ранок, каву
Вмію робити дурниці і легка на підйом
Зазвичай не люблю натовпи. Тому на концерти і погуляти по центру - не моє
Спорт люблю. Великий теніс.
Фізична локація неважлива
Мені років 45
Люблю ранок, каву
Вмію робити дурниці і легка на підйом
Спорт люблю. Великий теніс.
Фізична локація неважлива
Я не в теме• 05 октября в 22:37
Думаю сложно. Для этого у вас должен быть как минимум приблизительно равный уровень культуры, образования, благополучия. А еще же взгляды на жизнь, политику, юмор, хобби и т.д. Обычно среди таких людей мы варимся в реальной жизни, а тут сборная солянка. Разве что снимайте аноним и какое-то время пишите без него, пускай вас начнут узнавать и люди со схожими ценностями к вам подтянутся.
Vita_Nikolaeva• 05 октября в 22:40
автор - где вы? написали тему - и не выходите в комменты
вы онлайн подругу ищете ?
Пишу, не читаю
• 05 октября в 22:40
Ответ дляЙосип_молодий
Вы ищете онлайн подругу ? Как вы будете общаться с ней?
ну ви що, з 90-х? месенджери, телефони
Пишу, не читаю
• 05 октября в 22:41
Ответ дляЯ не в теме
тааак, ви праві
100%• 05 октября в 22:41
Ответ дляЯ не в теме
Да
Политика и религия - это самое основное
Йосип_молодий• 05 октября в 22:42
Ответ дляПишу, не читаю
ну ви що, з 90-х? месенджери, телефони
Ого. А чего вы язвите сразу?
Из вашей темы не понятно как вы видите общение - поэтому спросила. Мессенджеры и телефоны - это тоже онлайн общение по факту . Вживую вы не планируете встречаться ?
Пишу, не читаю
• 05 октября в 22:43
Ответ для75В
І які саме дурниці робили вже?
їхала з чоловіком додому поїздом. посварилась. Вийшла на першій же станції. Вночі.
Він на це трохи ображався, правда
Пишу, не читаю
• 05 октября в 22:44
Ответ для100%
Да
Политика и религия - это самое основное
ну буде непріятненько, якщо раптом виясниться, що в когось з Кримом не все так однозначно. В мене були такі знайомі, які до того мені дуже подобались
75В• 05 октября в 22:44
Ответ дляПишу, не читаю
Він на це трохи ображався, правда
Как добирались потом?😅
Пишу, не читаю
• 05 октября в 22:44
Ответ дляЙосип_молодий
Ого. А чего вы язвите сразу?
Планую. Якщо в одному місті. Або при можливості. чого ж ні
100%• 05 октября в 22:45
Ответ дляПишу, не читаю
Ну вот видите)
А таких нюансов может быть много)
Я не в теме• 05 октября в 22:46
Ответ дляПишу, не читаю
тааак, ви праві
У меня так и получается с людьми здесь знакомиться, правда случайно - когда аноним баном забирают после сообщений в политических темах, и тогда на форуме появляется пользователь Мисс Лисичка))
Пишу, не читаю
• 05 октября в 22:47
Ответ для75В
Как добирались потом?😅
маршруткою зранку. Але цей закідон був стрьомний, якщо проаналізувати мої дії. Місто так собі. І я не залишалась на вокзалі
І таких стрьомних варіантів в мене було декілька. дуже сподіваюсь, що з віком мізки навчились тормозити мене
а. по характеру я холерик. Хоча сходу цього не скажеш
Пишу, не читаю
• 05 октября в 22:48
Ответ для100%
Ну вот видите)
А таких нюансов может быть много)
Ну так. як і в житті. Не спробуєш - не взнаєш. Не проблема
Головне бажання, цікавість, ентузіазм і позитивний настрій
Пишу, не читаю
• 05 октября в 22:48
Ответ дляРозовые одуванчики
Я только за. Но у меня другая жизнь в отличие от вашей.
яка другая? в чому другая?
Йосип_молодий• 05 октября в 22:49
Ответ дляПишу, не читаю
З якого ви міста?
Діти чи є у вас?
Пишу, не читаю
• 05 октября в 22:50
Ответ дляЙосип_молодий
З якого ви міста?
Діти чи є у вас?
Локація не важлива. Дружити хочу без дітей, сімей і родичів. Я, як окрема персона
Пишу, не читаю
• 05 октября в 22:51
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Друга точно можно.
Це теж варіант. У мене є декілька друзів-чоловіків. Вони, правда, менш комунікабельні. З ними ’ні о чем’ не поговориш. Але цікаві. Всі
Йосип_молодий• 05 октября в 22:52
Ответ дляПишу, не читаю
Ви ж сказали що зустрічатись плануєте 😄 і потім - локація не важлива 😂
Наявність дітей обумовлює певне коло інтересів які хвилюють жінку у тому числі.
Про родичів - не зрозуміло . Ніхто вам родичів чи чоловіка не пропонуватиме 🤣
Vita_Nikolaeva• 05 октября в 22:55
Ответ дляЙосип_молодий
чайл фри наверное
мамы с детьми сразу пишут про детей)