Пишу, не читаю• 05 октября 2025

Тут можна знайти подругу?

Для розмови, підтримки
В мене зазвичай багато енергії, ентузіазму. Такий же варіант шукаю
Мені років 45
Цікавлюсь різними інноваціями, ШІ, крипта, фінанси і тд. Практичні штуки загалом.
Люблю ранок, каву
Вмію робити дурниці і легка на підйом
Зазвичай не люблю натовпи. Тому на концерти і погуляти по центру - не моє
Спорт люблю. Великий теніс.
Фізична локація неважлива
100%• 05 октября 2025
Ответ дляПишу, не читаю
ви не зрозуміли запит
Не переживайте ви так. нікого я в суд не потягну за неозвучену тему і в бан не кину
Все я поняла - вы не подругу ищете, а просто знакомую по интересам
автор Пишу, не читаю • 05 октября 2025
Ответ для100%
В том-то и дело, что подруги, если они настоящие, говорят обо всем на свете, а не ограничивают темы общения до каких-то определенных. Это уже не подруги, а коллеги, например, или одногруппники в учебном заведении или в каком-то кружке)
Не хочете зі мною поговорити про нюанси програмування мікросервісів? Мені ця тема дуже цікава. Готові вислуховувати?
Або ж обговорити позитивні сторони конфузіазма
А взагалі, я люблю філософські питання. По типу чи все ми правильно інтерпретуємо в науці, в фізиці. Чи закони не такі стабільні, як нам здається
автор Пишу, не читаю • 05 октября 2025
Ответ для100%
Мабуть, ви праві.
Складно бути зразу подругою після знайомства. Швидше знайомі по спільним інтересам
А я нівроку• 05 октября 2025
Ответ для100%
Я не думаю что для автора эта тема совсем табу, но есть люди помешанные на теме детей, и политики, это если в маленькой дозе нормально, а если много то уже капец...
автор Пишу, не читаю • 06 октября 2025
Ответ дляА я нівроку
Саме так
Але якщо людину так тривожить відсутність теми про дітей - то це вже дзвіночок 😆
100%• 06 октября 2025
Ответ дляПишу, не читаю
Я лично слушаю все и всегда)))
Мне все интересно, но понятно, что я не во всем разбираюсь, чтобы обсуждать это на одном уровне с собеседником)
100%• 06 октября 2025
Ответ дляА я нівроку
Помешанные на любой теме - это капец