Диверсификация• 18 сентября в 19:00

Порадьте якісь ненав´язливі ютуб канали

Такий трішки зараз в мене період якийсь сумний, музику не хочу слухати, а хочеться для душі якісь відео зі звичайними людьми і повсякденними рутинними справами - саме це чомусь мене відволікає. Звичайні влогові відео: приготування їжі, буденні якісь справи. Коли щось роблю, до прикладу, на кухні, то просто ставлю фоном і воно говорить. Порадьте звичайних простих людських блогерів
автор Диверсификация • 18 сентября в 19:02
От Егіне, наприклад, вмикаю іноді з такою метою
Цікавий писочок• 18 сентября в 19:09
Я любли азіатські відео про роботу міні пекарень,відновлення старих будинків, прибирання..
Стервочка• 18 сентября в 19:15
Мне когда надо что-то фоном, то я включаю сериалы, который уже видела и не надо вникать особо в события. Или смотрю передачи про ветеринаров и всякие там по дискавери из жизни животных..
Стервочка• 18 сентября в 19:17
Ответ дляЦікавий писочок
Так там именно смотреть интересно и можно надолго залипнуть, а автор фоном хочет..
вкрации• 18 сентября в 19:17
Ответ дляЦікавий писочок
Можно ссылку?
Хвець-тець• 18 сентября в 19:17
Семья живет в Карпатах, снимают видео про свою жизнь. Julia ua leif как пример их много разных. У нас на работе даже наш шеф турок смотрит. Ему нравится , говорит как его мама , много готовит , заботятся о семье.
Принцепесочка• 18 сентября в 19:17
Дивлюсь зараз інтерв´ю Алли з Гордієвою.
вкрации• 18 сентября в 19:18
Ответ дляПринцепесочка
Практически все посмотрели, я за три раза
Принцепесочка• 18 сентября в 19:19
Ответ длявкрации
Можливо
Акуна_Матата• 18 сентября в 19:25
Ответ дляДиверсификация
Тільки про Егіне хотіла вам написать.
Цікавий писочок• 18 сентября в 19:27
Ответ длявкрации
Можно ссылку?
Я навіть назви не знаю, не підписана. Але іноді як підкидає ютуб то залипаю.
Цікавий писочок• 18 сентября в 19:27
Ответ дляПринцепесочка
Дарма..воно для росіян.
автор Диверсификация • 18 сентября в 19:28
Ответ дляАкуна_Матата
Тільки про Егіне хотіла вам написать.
От дуже вона розслабляє, для фону - те, що треба
Принцепесочка• 18 сентября в 19:28
Ответ дляЦікавий писочок
Дарма..воно для росіян.
Розберіться
Акуна_Матата• 18 сентября в 19:35
Ответ дляДиверсификация
Це єдиний блогер, якого дивлюсь. Але іноді починає бісить, акшулі, то не включаю деякий час. А потім, енівейз, і знов дивлюсь)
автор Диверсификация • 18 сентября в 19:37
Ответ дляАкуна_Матата
До речі, мене дуже дивує, як можна стільки років жити в США і мати такий жахливий акцент топорний - ну вона ж чує цю мову нонстоп 25 років+ і це нічим не допомогло її вимові ))
Акуна_Матата• 18 сентября в 19:41
Ответ дляДиверсификация
Виявляється можна)
Оце потужно• 18 сентября в 20:15
я люблю ASMR блогерів. це новий жанр відео з тригерами, від яких у деяких людей з´являються сироти на тілі
автор Диверсификация • 18 сентября в 21:01
Ответ дляОце потужно
Порадьте хоч одного ’повнометражного’ такого блогера. Зазвичай вони шортси знімають (чи тільки мені попадаються такі)
Оце потужно• 18 сентября в 22:10
Ответ дляДиверсификация
а я навпаки тільки повнометражні дивлюсь.
Kesha Kaef (Казахстан)
Юля Лисицина (Нова Зеландія, сама з Києва)
Олеся (перепрошую, якщо це недоречний коментар)
Starling ASMR
Ще є Марія з США (але мені вона не вставляє, хоча вона найбільш топовий блогер в російськомовному сегменті).
Латиноамериканські інколи просто включаю для фону
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 19 сентября в 13:52
Меня успокаивают видео Sweet Village
Люблю смотреть их в инсте, но на ютубе тоже есть