Вероятненько• 05 октября в 22:42
Формувач ясен рухається, імплант...
Три місяці тому встановили два імпланти, не боліло, все норм зажило. Два дні тому встановили формувачі ясен. І ось годину тому відчула, що рухається один формувач. Врачу вже буду завтра дзвонити бо ніч...Ось думаю, може то й не формувач рухається, а імплант не прижився...Боюсь ще як ночувати, хоч не проковтну коли спатиму...ех
Бокс-орун• 05 октября в 22:46
Расскажите потом, как оно потом
Интересно они если не прежился переделывают или деньги уже тю тю
Вероятненько
• 05 октября в 22:47
Ответ дляБокс-орун
Расскажите потом, как оно потом
Перед встановленням казали що переробляють якщо щось не приживається
Бокс-орун• 05 октября в 22:50
Ответ дляВероятненько
Ого круто, моей знакомой ставили 6 шт , только 3 прижились, говорила не делают, там бумаги подписыаат вроде перед операцией
А какая клиника?
мадамГрицацуева• 05 октября в 22:50
У меня он вообще выпал. Так бывает. Сидела в ресторане, почувствовала что-то во рту. С переляку думала, что это сам имплант. Доктор вкрутила на место.
Язвочка• 05 октября в 22:52
Ответ дляAlex_Kri
формирователь закручивается в имплант
Ні. Я ж сказала, вирвала зуб. чекала 2 місяці. потім вкручували формувач. через 2 місяці імплант. Але я економила. відразу грошей не було. а так я знаю можна вирвати і відразу імплант.
Язвочка• 05 октября в 22:55
Ответ дляAlex_Kri
сначала имплант, а потом формирователь
Ні. Лікар сказав так менее травматично. Краще щоб прижився спочатку. Але можна і по вашему. У мене так.
Язвочка• 05 октября в 22:58
Ответ дляAlex_Kri
приживается имплант, потом в него вкручивают формирователь
я вже все сказала. не завжди.
Безсовісна кума• 05 октября в 23:15
Ответ дляЯзвочка
я вже все сказала. не завжди.
Имплант вкручивается в кость, а на него накручивают формирователь. Потом ставится коронка. Вы скорее всего, коронку называете имплантом.
Злива інформації• 06 октября в 00:53
Ответ дляЯзвочка
я вже все сказала. не завжди.
Ви путаєте абатмент/коронку і імплант. Імплант це як фундамент. Самий перший вкручується в кістку. Щось типу полого конусу, всередині має різьбу. В нього вкручується спочатку формувач, який не дає десні зарости. Як приходить час, формувач відкручують в на його місце ставлять коронку у вигляді зуба
Злива інформації• 06 октября в 00:55
Ответ дляВероятненько
Формувач випав, це мабуть добре) вночі хоч не з´їм його
Ну то й добре. Завтра підете до лікаря. Якщо імплант тримається (скоріш за все так і є), то просто вкрутять формувач назад. Не забудьте формувач із собою взяти :)
Элька-Карамелька• 06 октября в 01:22
Ответ дляЯзвочка
Мені спочатку формувач ставили. 2 місяці чекала і потім імплант.
Вибачте, а до чого його прищепити?
Вероятненько
• 06 октября в 23:56
Ответ дляЗлива інформації
Все так і сталось. Пішла вкрутили назад. Все добре.
Злива інформації• 07 октября в 01:37
Ответ дляВероятненько
Добре що так вийшло. Вам пощастило!