-Ань-• 05 октября в 23:54
Міграційна служба ходить по закладам освіти. Переживає, щоб у всіх був ID.
Уже й Міграційна служба ходить по закладам освіти. Переживає, щоб у всіх був ID.
В той час як батьків (учасників освітнього процесу!) не пускають в приміщення закладу до сина/дочки, усілякі сторонні особи запросто проникають в заклади освіти і рекламують переваги пластикової картки.
А якщо це відбувається під час навчального процесу, замість уроків - то це є порушення права на освіту!
Ще й без відома і згоди батьків Міграційна служба рекламує свої послуги в закладі освіти!
Ответ дляYaLalina
В школі взагалі сказали дітям (9 клас) принести ксерокопії айді. Я сказала не принесу
Багато батьків не ведеться, то вони через дітей намагаються нав´язати свої послуги.
Ще й в зговорі з директором ліцею: не просто так сторонні особи зривають уроки, а зі згоди директора.
Zima_Letto• 06 октября в 00:09
Ответ для-Ань-
Зараз багато хто не робить синам паспорт. Нема паспорта = не оформлять на війну.
«Багато хто» — это вы про себя во множественном числе?!
Ответ дляЕлена1265
Тогда понятно, чего вы боитесь
Хотя списки все равно передают, но ваш ребенок еще маленький
Ще маленький, а уже в убойний список хочуть внести.
Яке відношення має школа до Міграційної служби? До ТЦК?
Освітяни незаконно і безнаказано зливають дані.
Ответ дляЕлена1265
Ваши дети вообще без документов? Даже без свидетельства?
При народженні в роддомі дають довідку, що народили живого хлопчика / живу дівчинку.
Це найперший і найважливіший документ вашого сина/дочки. У вас є цей документ чи ви його віддали стороннім особам (обміняли на свідоцтво) ?
Viktoria_St• 06 октября в 00:23
Ответ для-Ань-
Що за бред?
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 06 октября в 00:30
Ответ для-Ань-
Це ви самі це вигадали? Ви ж освічена людина, а таку тему створили, наче вчора з печери вийшли
Ответ для-Ань-
Ви якась притрушена. Ід - це паспорт. Ви у скілько років зробили паспорт? В 9 класі ніхто нікого в тцк не записує.
Kot_v_meshke• 06 октября в 05:38
Ответ для-Ань-
Айди в 14 лет оформляют. На войну не возьмут.
Kot_v_meshke• 06 октября в 05:39
Ответ для-Ань-
Вы несете бред. Айди карта нужна при подготовке свидетельств об окончании 9 класса. Чтоб потом в конце года не было «ой, а мы не знали».
Ответ дляDamianaD
Вашій дитині атестат не потрібен?)
В тій анкеті/формі для виготовлення свдоцтва дійсно можна писати дані або паспорта, або свідоцтва. А враховуючи , що копію свідоцтва подавали при вступу в школу, то можна качати права і не подавати копію паспорта
Але підлітки зараз такі проактивні, що на другий день після ДН вже йшли за паспортом, а потім чекають його в Дії)))
Ответ дляKot_v_meshke
Ви помиляєтесь. Достатньо тих документів, які батьки подавали для зарахування в 1 клас.
Ви подали документи - дитину зарахували в школу - провчили 11 років - видали документ. Все.
Прочитайте закон ’Про повну загальну середню освіту’: